کد خبر: ۷۷۲۲۹۰
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸

معاون باشگاه پرسپولیس: فحاشی از قبل مسابقه شروع شد

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس تهران با اشاره به آغاز جنجال بازی این تیم برابر تراکتور تبریز گفت: فحاشی از قبل بازی شروع و به سنگ‌پرانی ختم شد. حکم این جنجال باید هر چه زودتر صادر شود.
معاون باشگاه پرسپولیس: فحاشی از قبل مسابقه شروع شد
آفتاب‌‌نیوز :

محمد معاون باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگویی تلویزیونی با انتقاد از شرایط پیش آمده برای پرسولیس در شهر تبریز گفت: تمام اتفاقات روز گذشته ورزشگاه یادگار امام (ره) به خاطر عدم درایت و تدبیر برگزار کنندگان بود. براساس اعلام سازمان لیگ باید تنها ۳۰ درصد ورزشگاه بلیت‌فروشی می‌شد اما همه دیدند که ظرفیت تقریبا پر بود. چرا ناظر بازی با این شرایط اجازه شروع دیدار را داد؟ اگر سنگ‌های پرتابی به داخل زمین موجب آسیب یکی از بازیکنان ۲ تیم می‌شد چه کسی پاسخگو بود؟ با وجود تدابیر امنیتی آن همه سنگ از کجا آمد؟ نمی‌دانم سه امتیاز این بازی قرار بود به چه قیمتی کسب شود؛ آیا ارزش آسیب رساندن به بازیکنان ۲ تیم را داشت؟!

محمدی با اشاره به شروع این حاشیه‌ها گفت: از زمانی که یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم به همراه کادر فنی برای چک چمن ورزشگاه به استادیوم رفتند، این فاجعه شروع شد. شب قبل از بازی «افشین پیروانی» سرپرست تیم اعلام کرده بود که تنها باید ۳۰ درصد بلیت‌فروشی شود اما برخی اعلام کردند نمی‌توان جلوی هوادار را گرفت. اگر نمی‌توانید چرا بازی را برگزار کردید؟

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس با اشاره به بیانیه‌نویسی باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز اعلام کرد: باشگاه تراکتور یک بیانیه‌ای داد ولی با توجه به اسناد موجود آن‌ها قصد فرافکنی دارند. داور بازی قطعاً در گزارشش همه موارد را ذکر می‌کند که چه اتفاقی افتاد که بازی متوقف شد. ما اصلا با مردم شریف تبریز هیچ مشکلی ندرایم و طرفداران پرسپولیس آنجا بی‌شمار هستند. ما قرار بود به خاطر هوادارانمان بازی با سپاهان را در این شهر برگزار کنیم. نمی‌دانم چرا زمانی که ناظر بازی و داوران این حجم از فحاشی و سنگ‌پرانی را می‌بینند، اعلام نکردند امکان برگزاری بازی نیست؟ اگر اتفاقی می‌افتاد، چه کسی پاسخگو بود؟ این اولین و دومین بار نیست. ذات فوتبال این است که ورزش کنید و لذت ببرید. ما رفتیم تا فوتبال بازی کنیم و هواداران لذت ببرند، ولی این اتفاقات باعث شد شب سیاهی در فوتبال ما رقم بخورد.

محمدی با اشاره به مصدومان تیم پرسپولیس در جریان سنگ‌اندازی در ورزشگاه گفت: به بچه‌های رسانه‌ای باشگاه و آنالیزورمان سنگ خورده است. در استادیومی که ما علاقه‌مند بودیم بازی با سپاهان را میزبانی کنیم چرا این اتفاقات افتاد؟ این برای ما سوال است که چرا ناظر بازی اجازه برگزاری مسابقه را می‌دهد؟!

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: ما از آن دو نفر و تیم تراکتور شکایت کردیم. از کمیته انضباطی هم خواهشمندیم سریع‌تر به این مسئله رسیدگی کند و فاکتور زمان را در موردش لحاظ نکند.

محمدی در واکنش با این سوال که حرکت عالیشاه تحریک کننده نبود؟ اعلام کرد: کاپیتان پرسپولیس در این بازی سنگ را از خانه‌اش نیاورده است. ترابی، عالیشاه و رضاییان زمانی که می‌خواستند کرنر بزنند با سنگ مورد اصابت قرار گرفتند. عالیشاه هم جوان است و سنگ را بیرون انداخت نه به سمت کسی.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین