کد خبر: ۷۷۲۷۵۷
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸
تبلیغات
"عملکرد درست تأسیسات برودتی ساختمان تا حد زیادی ارتباط مستقیمی با سرویس دوره‌ای و منظم آن‌ها دارد؛ از این رو جهت عملکرد بهتر کولر قبل از شروع فصل گرما، بهتر است برای دریافت خدمات تضمینی و قابل اعتماد از یک منبع معتبر هر چه سریعتر اقدام کرده و راه‌اندازی آن را به افراد سرویسکار کولر آبی که دوره‌های آموزش تخصصی را در این زمینه به صورت حرفه‌ای گذرانده‌اند و آگهی آن‌ها در سایت فنی کارا ثبت می‌باشد واگذار نموده تا بتوان از خرابی‌های مجدد بسیاری در پایان هر دوره جلوگیری کرد."
آفتاب‌‌نیوز :

با فرا رسیدن گرمای کشنده تابستان، مردم با راه‌اندازی و سرویس کولر آبی، خود را از این گرما در امان نگه می‌دارند. اما بسیاری از آن‌ها خبر ندارند که ممکن است سرویس کولر آبی جان آن‌ها را بگیرند؛ بنابراین بسیار مهم می‌باشد که هنگام سرویس کردن نکات ایمنی را رعایت کنید و از سرویس کار کولر آبی در مشهد از فنی کارا کمک بگیرید.

آنچه خواهید خواند:

• سرویس کولر آبی در مشهد؛ قاتل جان مردم

o هشدار‌های امنیتی هنگام سرویس کولر آبی مشهد

• آموزش سرویس کولر آبی در مشهد

o سرویس موتور کولر آبی
o تعویض پوشال‌های کولر
o سایه بانی بر سر کولر در سرویس کولر آبی مشهد

• مطمئن‌ترین خدمات سرویس کولر آبی در مشهد با فنی کارا
• جمع بندی

سرویس کولر آبی در مشهد؛ قاتل جان مردم

در طی یک دو سال اخیر خبر‌هایی مبنی بر مرگ افراد حین سرویس کولر آبی در مشهد و نقاط مختلف ایران به گوش رسیده است؛ خبر‌هایی ناگوار که با رعایت نکردن نکات ایمنی افراد و سرویسکاران، خانواده‌های آن‌ها را داغدار کرده و یا آسیب‌های شدیدی به آن‌ها وارد شده است.

• برق‌گرفتگی مردی میانسال در حین سرویس کولر آبی در پشت بام
• سقوط تعمیرکار کولر آبی از ارتفاع ۶ متری

علت اصلی ایجاد این حوادث، نداشتن تخصص و تجربه کافی افراد در سرویس کولر آبی می‌باشد. فنی کارا به عنوان پلتفرمی معتبر در زمینه ارائه خدمات فنی، متخصصان سرویس کولر آبی مشهد، تهران، کرج و سایر نقاط ایران را از جهات مختلف مورد ارزیابی قرار داده تا از اتفاقات ناگوار این‌چنینی در حین سرویس و راه‌اندازی کولر‌های آبی و گازی پیشگیری شود.

هشدار‌های امنیتی هنگام سرویس کولر آبی مشهد

با توجه به اینکه سرویس کولر آبی در مشهد و شهر‌های مختلف ایران حادثه‌های زیادی آفریده، هشدار‌های امنیتی برای آن قرار داده شده است که رعایت آن‌ها برای جلوگیری از خسارت‌های جبران ناپذیر الزامی می‌باشد:

• کمک از سرویسکار ماهر هنگام راه‌اندازی کولر (در فنی کارا می‌توانید شماره تماس سرویسکار کولر آبی را مشاهده و زنگ بزنید.)
• استفاده از فازمتر برای امتحانِ برق نداشتن کولر قبل از هر اقداماتی
• استفاده از روش‌های ایمن برای سرویس کولر آبی مشهد در ارتفاع
• دست نزدن به ترمینال برق و کمک از سرویس کار کولر آبی در مشهد برای سرویس موتور و پمپ کولر
• نریختن آب بر روی بدنه کولر برای جلوگیری از برق‌گرفتگی

آموزش سرویس کولر آبی در مشهد

همانطور که گفته شد برای راه‌اندازی کولر باید از سرویسکار کولر آبی مشهد کمک گرفت. اما برای افرادی که هزینه سرویس کولر آبی در مشهد را ندارند در ادامه آموزش سرویس کولر آبی داده شده است.

هشدار امنیتی سرویس کولر آبی در مشهد که جان چندین نفر را گرفت

سرویس موتور کولر آبی مشهد

موتور کولر قلب تپنده آن می‌باشد که از اهمیت ویژه‌ای هنگام سرویس کولر آبی برخوردار است. هرچه موتور کولر سالم‌تر باشد، عملکرد آن افزایش و مصرف برق و انرژی آن کاهش می‌یابد. برای اینکه موتوری سالم داشته باشید با سرویس دوره‌ای کولر آبی حتما کار‌های زیر را برای موتور کولر آبی انجام دهید:

• زدودن گرد و غبار از موتور و تمیز کردن آن
• روغن‌کاری موتور کولر آبی و یاتاقان‌ها

چنانچه موتور کولر آبی نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد حتما این کار را به یک تعمیرکار کولر آبی بسپارید. برای دسترسی فوری به خدمات تعمیر کولر آبی مشهد جهت تعمیر یا تعویض موتور اینجا کلیک کنید. "از مهم‌ترین مزایای دریافت خدمات تعمیر کولر آبی مشهد از وب‌سایت فنی کارا، می‌توان به نحوه امتیازدهی به عملکرد افراد فنی از طریق سیستم رضایت‌سنجی اشاره نمود. اگر این امتیاز از حد نصاب سایت کمتر باشد از درج آگهی وی در سایت خودداری می‌گردد؛ از این رو شما با اطمینان‌خاطر می‌توانید درخواست خود را در آدرس www.fanikara.com ثبت نمایید و از تجربیات افراد تعمیرکار کولر آبی در مشهد بهره‌مند شوید."

تعویض پوشال‌های کولر آبی

پوشال‌های کولر محل مناسبی برای رشد و تکثیر انواع میکروب‌ها و باکتری‌ها است که در صورت تعویض نکردن خطر بیماری‌های تنفسی و... را به همراه دارد. هنگام خرید پوشال کولر به سایز و ظرفیت کولر آبی خود توجه کنید و قبل از سرویس کولر آبی، ابتدا آن را خیس کنید و بعد در جای مناسب خودش نصب کنید.

سایه‌بانی بر سر کولر در سرویس کولر آبی مشهد

یکی از اقدامات سروس کولرآبی که باعث می‌شود در مصرف انرژی صرفه جویی شود، نصب سایه‌بان برای کولر است. قرار داشتن مستقیم کولر آبی در مقابل تابش‌های آفتاب باعث می‌شود تا بدنه آن داغ شود و سرمای مطلوب کولر کاهش یابد؛ بنابراین با نصب یک سایه‌بان که می‌تواند برزنتی یا جنس دیگری باشد، کولر را از تابش مستقیم آفتاب در امان نگه دارید و در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید.

مطمئن‌ترین خدمات سرویس کولر آبی در مشهد با فنی کارا

بهره‌مندی و کمک از سرویسکاری که از تجربه و مهارت بالایی برخوردار است، بسیار مهم می‌باشد. فنی کارا با بررسی رزومه‌های افراد سرویسکار کولر آبی مشهد بهترین آن‌ها را در سایت قرار می‌دهد که می‌توانید با خیالی راحت درخواست خود را با نزدیکترین سرویسکار ثبت کنید. علاوه‌بر آن شما می‌توانید با ثبت در خواست سرویس کولر آبی در مشهد در سایت فنی کارا (fanikara.com) در پایان کار فاکتور دریافت کنید و در صورت داشتن شکایت یا نارضایتی از طریق آن پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

هشدار امنیتی سرویس کولر آبی در مشهد که جان چندین نفر را گرفت

جمع بندی

"عملکرد درست تأسیسات برودتی ساختمان تا حد زیادی ارتباط مستقیمی با سرویس دوره‌ای و منظم آن‌ها دارد؛ از این رو جهت عملکرد بهتر کولر قبل از شروع فصل گرما، بهتر است برای دریافت خدمات تضمینی و قابل اعتماد از یک منبع معتبر هر چه سریعتر اقدام کرده و راه‌اندازی آن را به افراد سرویسکار کولر آبی که دوره‌های آموزش تخصصی را در این زمینه به صورت حرفه‌ای گذرانده‌اند و آگهی آن‌ها در سایت فنی کارا ثبت می‌باشد واگذار نموده تا بتوان از خرابی‌های مجدد بسیاری در پایان هر دوره جلوگیری کرد."

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین