کد خبر: ۷۷۳۶۶۸
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۱
دادستان کل کشور گفت: هیات عالی در دادستانی کل تعیین کردیم که فردا عازم خوزستان خواهند بود و به دادگستری آبادان و اهواز خواهند رفت و پرونده‌هایی که در آنجا مطرح است را خواهند دید.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام والمسلمین منتظری درگفتگوی ویژه خبری گفت: ۸۰ برگ از پرونده‌ای که در آبادان تشکیل شده بود به بنده رسید و همکارانم آنرا بررسی کردند.

وی افزود: گزارشات و مستنداتی که ارسال شد نشان می‌دهد که مباحث و مطالب گسترده‌ای در استان مطرح شده است از جمله تشکیل پرونده هایی در مرکز استان که مرتبط با این موضوع است؛ با این مقدار مستنداتی که به دست ما رسیده اظهارنظر قطعی مشکل است.

منتظری تصریح کرد: هیات عالی در دادستانی کل تعیین کردیم که فردا عازم خوزستان خواهند بود که هم به دادگستری ابادان و هم به دادگستری اهواز خواهند رفت و پرونده هایی که در آنجا مطرح است را خواهند دید.

دادستان کل کشور افزود: باتوجه به مجموعه اطلاعاتی که به دست ما رسیده الان به ضرس قاطع نمی‌توانم بگویم قصور و تقصیری از ناحیه دستگاه قضا انجام شده است یا خیر؟ اطمینان می‌دهم بدون هیچگونه اغماضی مسئله را براساس قوانین و مقررات پیگیری خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: به نظرم می‌رسید که با گرفتن مستندات ابادان بتوانیم به نظری برسیم اما با توجه به مستنداتی که تا امروز دیدم اظهارنظر قطعی درباره آن مشکل است. در دستگاه قضایی و دادستانی کل هیچ اغماضی نخواهیم کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین