کد خبر: ۷۷۴۵۷۱
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۲
هانیه رستمیان در مرحله نهایی ماده تپانچه ۲۵ متر جام جهانی باکو از رسیدن به مدال بازماند.
آفتاب‌‌نیوز :

در ششمین روز از رقابت‌های تیراندازی جام جهانی باکو تیراندازان ایران در ماده‌های تفنگ سه وضعیت زنان و تپانچه ۲۵ متر زنان و مرحله اول تپانچه تیمی زنان در خط آتش ایستادند.

در مرحله مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان ۶۱ نفر حضور داشتند که هانیه رستمیان با رکورد ۵۸۳.۲۰ ششم شد و به مرحله نهایی یا تعیین رنکینگ رسید. در این مرحله در گروه خود سوم شد و از کسب مدال بازماند.
در این ماده گلنوش سبقت‌اللهی با رکورد ۵۷۳.۱۲ سی و سوم و زینب طوماری با رکورد ۵۵۷.۱۶ پنجاه و سوم شدند و به فینال نرسیدند.

همچنین در تفنگ سه وضعیت زنان نیز فاطمه کرم زاده با رکورد ۵۸۰.۲۰ سی و سوم، نجمه خدمتی با رکورد ۵۷۹.۲۵ سی و هفتم، فاطمه امینی با رکورد ۵۷۹.۲۴ سی و هشتم و آرمینا صادقیان با رکورد ۵۷۷.۲۲ چهل و چهارم شدند و از رسیدن به مرحله نهایی بازماندند.

روز گذشته نیز نمایندگان ایران در ماده میکس تیمی تراپ و مرحله مقدماتی تفنگ سه وضعیت مردان رقابت کردند.

در تفنگ سه وضعیت مردان ۵۳ تیرانداز حضور داشتند. امیرمحمد نکونام با رکورد ۵۸۹.۲۶ در رده یازدهم و مهیار صداقت با رکورد ۵۸۲.۲۶ در رده بیست و هفتم ایستادند.

مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو از ۶ تا ۱۷ خرداد در حال برگزاری است. تیم ملی ایران تنها در ماده تپانچه تیمی مردان موفق به کسب مدال طلا شد.

*نتایج کامل تیراندازان ایرانی در جام جهانی باکو تا این لحظه:

*مقدماتی تفنگ بادی مردان:

امیرمحمد نکونام هجدهم
مهیار صداقت بیست و سوم
محمدامین رهسپار سی و سوم
هادی قره‌باغی شصت و سوم

*مقدماتی تفنگ بادی زنان:

فاطمه کرم‌زاده یازدهم
نجمه خدمتی سی و یکم
آرمینا صادقیان سی و پنجم
فاطمه امینی سی و ششم
فاطمه کبیری چهل و دوم

*مقدماتی تپانچه بادی زنان:

زینب طوماری دهم
گلنوش سبقت‌الهی شانزدهم
هانیه رستمیان سی و ششم
مهدیسا برزگر چهل و نهم

*مقدماتی تپانچه بادی مردان:

 جواد فروغی چهاردهم
سجاد پورحسینی بیست وسوم
محمدرسول عفتی سی و سوم
وحید گلخندان چهل و ششم

*مقدماتی میکس تیمی تفنگ:

تیم دو(نجمه خدمتی و امیرمحمد نکونام): هجدهم
تیم یک (فاطمه کرم زاده و مهیار صداقت): بیست و هفتم

*مقدماتی میکس تیمی تپانچه:

تیم یک (گلنوش سبقت‌الهی و جواد فروغی): هشتم
تیم دو (هانیه رستمیان و سجاد پورحسینی) نهم

*مقدماتی تراپ مردان:

بابک یگانه چهل و نهم
محمدمجید اقبالیان هفتاد و سوم
امیرحسین آقازاده صد و یکم

*مقدماتی تراپ زنان:

شیوا فرحپور چهل و دوم
مرضیه پرورش چهل و چهارم

*مقدماتی تیم تفنگ مردان (امیرمحمد نکونام، مهیار صداقت و محمدامین رهسپار): دهم
*مقدماتی تیم تفنگ زنان (نجمه خدمتی، فاطمه امینی و فاطمه کرم زاده): هفتم
*مقدماتی تیم تپانچه مردان(جواد فروغی، محمدرسول عفتی و سجاد پورحسینی): دوم
*فینال تیم تپانچه مردان(جواد فروغی، محمدرسول عفتی و سجاد پورحسینی): اول

*مقدماتی تفنگ سه وضعیت مردان:

امیرمحمد نکونام یازدهم
مهیار صداقت بیست و هفتم

*مقدماتی میکس تیمی تراپ:

تیم دو (شیوا فرحپور و امیرحسین آقازاده): هجدهم
تیم یک (مرضیه پرورش نیا و بابک یگانه): نوزدهم

*مقدماتی ۲۵ متر تپانچه زنان:

هانیه رستمیان ششم
گلنوش سبقت‌اللهی سی و سوم
زینب طوماری پنجاه و سوم

*مقدماتی تفنگ سه وضعیت زنان:

فاطمه کرم زاده سی و سوم
نجمه خدمتی سی و هفتم
فاطمه امینی سی و هشتم
آرمینا صادقیان چهل و چهارم

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین