کد خبر: ۷۷۷۶۷۷
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
راه حلی برای عابران پیاده
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک از احداث زیرگذر دوطبقه در محدوده خیابان تجریش در نیمه دوم سال جاری خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک درباره برداشتن پل عابرپیاده در نزدیکی میدان تجریش در دوره گذشته اظهار کرد: در دوره گذشته قرار بود در خیابان تجریش پیاده راه اجرا شود؛ بر همین اساس پل عابر پیاده خیابان تجریش جمع آوری شد تا این محدوده به شکل خیابان کامل در بیاید اما در دوره مدیریت شهری جدید این طرح مورد بررسی مجدد قرار گرفت و تصمیم بر این شد که یک زیرگذر دوطبقه در این خیابان احداث شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک افزود: با اجرای این طرح، قسمتی از خیابان تجریش به صورت همسطح، قابلیت دسترسی خودروهای امدادی و عبور عابران پیاده را خواهد داشت و عابران پیاده می‌توانند به راحتی از عرض خیابان عبور کنند، علاوه بر این یک پلازای شهری به وجود خواهد آمد.

او با بیان اینکه تردد خودروها در خیابان تجریش با استفاده از زیرگذر روان‌تر و با ایمنی بیشتری انجام خواهد شد، ادامه داد: این طرح در مراحل نهایی خود به سر می‌برد و به محض تصویب، اجرا خواهد شد؛ طبق پیش بینی نیمه دوم سال جاری اجرای عملیات را خواهیم داشت.

اسفراینی نژاد در پایان یادآور شد: در خیابان تجریش تملکاتی در محدوده خیابان حمید و طباطبایی پور توسط شهرداری انجام شده که باعث می‌شود یک خط کمکی به معابر اطراف تجریش اضافه و تردد روان‌تری در این محدوده داشته باشیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین