کد خبر: ۷۸۱۰۵۸
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷
شهیدی پاسخگوی اتفاقات رخ داده باشد
فدراسیون کشتی از مجید شهیدی، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان خواست درباره اتفاقات و بی‌نظمی‌های عجیب در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد که باعث هجوم تماشاگران به سمت کشتی گیران شد، توضیحات خود را ارائه دهد.
آفتاب‌‌نیوز :

در پایان کشتی حسن یزدانی و علیرضا کریمی نمایندگان وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد، هجوم تماشاگران سبب اخلال در برگزاری مسابقات شد. این در حالی بود که حراست فیزیکی مجموعه آزادی، علیرغم تمام زحماتی که کشیدند موفق به برقراری نظم نشدند و مدیر حراست وزارت ورزش باید پاسخگو این بی‌نظمی باشد.

به گزارش فدراسیون کشتی، اتخاذ نکردن تصمیات و ایجاد تمهیدات لازم برای ایجاد نظم در سالن برگزاری مسابقات، می‌توانست عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. بدون شک حسن یزدانی سرمایه ملی کشور و یکی از برندهای ورزش ایران در جهان محسوب می‌شود و آقای شهیدی باید پاسخگوی این ناهماهنگی باشد.

این اتفاق در حالی رخ داده است که ریاست محترم حراست وزارت ورزش چندی پیش مصاحبه‌ای درباره چرایی پیگیری احقاق حق کشتی کرده بود و جا دارد آقای شهیدی توضیح دهد چرا این بی‌نظمی در سالن ۱۲ هزارنفری رخ داده است.

متأسفانه پژمان درستکار، امیرحسین زارع، حسن یزدانی و کامران قاسمپور با هجوم تماشاگران به تشک مسابقات، دچار آسیب دیدگی‌های جزئی شدند و لازم است حراست وزارت ورزش و جوانان پاسخگوی این اتفاقات باشد.

باید بدانیم که کشتی به‌عنوان ورزش اول ایران از پایگاه بزرگ مردمی برخوردار است و همان‌طور که دیدید تماشاگران علاقمند با جمعیت چند هزار نفری حضور چشمگیری در سالن مسابقات داشتند.

امیدواریم دستگاه‌های امنیتی کشور بازنگری درباره مدیریت حراست وزارت ورزش و جوانان به دلیل اتفاقات پیش آمده در مهمترین رقابت داخلی کشتی کشور در سال جاری را با دقت پیگیری کنند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی که می‌تواند خدای نکرده منجر به فاجعه شود، نباشیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین