کد خبر: ۷۸۲۳۱۷
تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
یک عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال می‌گوید پس از جلسه فردا (یک‌شنبه) هیات رییسه تکلیف وضعیت نیمکت تیم ملی مشخص خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز :

احسان اصولی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال عصر شنبه در جمع خبرنگاران در مشهد در رابطه با وضعیت تیم ملی فوتبال اظهار کرد: هفته پیش جلسه‌ای با اعضای هیات رییسه و آقای اسکوچیچ داشتیم و فردا صبح (یک‌شنبه) نیز جلسه دیگری داریم و توضیحات اعضای کمیته فنی را می‌شنویم. بعد از آن به جمع‌بندی می‌رسیم. امیدوارم فردا به نتیجه برسیم. بعد از جلسه پاسخگو خواهم بود و نتیجه جلسه هیات رییسه را اعلام می‌کنم. ابتدا باید درباره تغییر کردن یا نکردن سرمربی فدراسیون به نتیجه برسیم.

او ادامه داد: اعضای هیات رییسه به طور مستقیم تاکنون تصمیمی را به صورت قطعی نگرفته‌اند و اعضای کمیته فنی هم بررسی‌شان را انجام داده‌اند. اجازه دهید در فاصله باقی مانده تا جام جهانی فضای همدلی و وحدت وجود داشته باشد و به هدف مشترک‌مان یعنی موفقیت کشورمان در جام جهانی برسیم. از گمانه‌زنی‌ها پرهیز کنید. ما هم این حساسیت را درک می‌کنیم و براساس این حساسیت کار را پیش می‌بریم.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اضافه کرد: بعد از جام جهانی فرصت کافی برای نقد کردن وجود دارد. باتوجه به وقت کم و تصمیمی که فردا گرفته می‌شود، حمایت کنیم و به سمت همدلی برویم که به نفع تیم ملی است. مکانیزم تصمیم‌گیری همیشه این‌گونه بود که کمیته فنی بررسی می‌کرد و هیات رییسه این تصمیم را بررسی و در نهایت نتیجه را اعلام می‌کرد. ما خارج از چارچوب اساسنامه صحبت نمی‌کنیم و براساس اساسنامه اقدام خواهیم کرد. هنوز تغییری اتفاق نیفتاده است و فردا قرار است خدمت کمیته فنی باشیم و در نهایت نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

او در پاسخ به سوالی درباره انتخاب مربی جایگزین داخلی یا خارجی گفت: فردا این مساله هم بررسی می‌شود و در نهایت تصمیم‌گیری می‌کنیم. شاید هم به نتیجه نرسیم اما تلاش می‌کنیم تصمیم‌گیری و جمع‌بندی کنیم.

اصولی درباره تکلیف ریاست فدراسیون بیان کرد: طبق اساسنامه سرپرست به کارش ادامه می‌دهد و تمام وظایف ریاست فدراسیون را دارد. تصمیم‌ گیرنده نهایی برای انتخاب سرمربی‌ها طبق اساسنامه هیات رییسه است و این هیات رییسه هشتم شهریور تغییر نخواهد کرد.

او درباره صحبت‌هایی مبنی بر این‌که پرداخت بودجه کمکی به فدراسیون منوط به انتخاب مربی ایرانی خواهد بود؟ گفت: این مساله را تکذیب می‌کنم. روشن و صریح می‌گویم چنین مساله‌ای را تکذیب می‌کنم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین