کد خبر: ۷۸۶۳۹۱
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۵

حادثه‌ای تازه برای عزاداران یک هیئت در اردستان

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس اردستان گفت: پیش از ظهر امروز یک دستگاه خودرو پژو پارس در اثر بی‌احتیاطی با یک نوجوانان حدود ۱۰ ساله در هیئت عزاداری برخورد کرد و باعث مصدومیت وی شد.
حادثه‌ای تازه برای عزاداران یک هیئت در اردستان
آفتاب‌‌نیوز :

جواد مطیعی اظهار کرد: پیش از ظهر امروز یکشنبه در تماس با مرکز اورژانس اردستان حادثه تصادف در بلوار اصلی روستای هندوآباد اطلاع داده شد که بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به این روستا اعزام شد.

وی افزود: با رسیدن تکنسین‌های اورژانس به محل حادثه، همکاران ما متوجه شدند که یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ در اثر بی احتیاطی با یک نوجوانان حدود ۱۰ ساله برخورد کرده که وی از ناحیه سر و صورت دچار شکستگی و جراحت شده است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس اردستان تصریح کرد: اقدامات اولیه و پیش بیمارستانی برای مصدوم در محل حادثه انجام و توسط پرسنل اورژانس برای مداوای بیشتر به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شد. در حال حاضر با تلاش پرسنل اورژانس بیمارستان حال عمومی کودک مصدوم حادثه رو به بهبود است.

همچنین جعفر قجاوند، رئیس پلیس راه شهرستان اردستان در خصوص این حادثه گفت: صبح امروز بنده به همراه شورای روستا و دهیار در محل حادثه حضور داشتیم و وقوع این اتفاق به دلیل بی‌احتیاطی و حرکت خلاف جهت خودرو سواری بود.

سه روز پیش نیز برخورد خودروی ۲۰۶ با عزاداران حسینی در اردستان باعث فوت ۳ نفر و مصدوم شدن ۱۹ نفر دیگر شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین