کد خبر: ۷۸۶۴۲۴
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸

قالیباف: آتش یورش رزمندگان جبهه مقاومت بر سر اشغالگران فرود خواهد آمد

رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجامع جهانی، سازمان‌ها و نهاد‌های بین‌المللی حقوق بشری دربرابر جنایات صهیونیست‌ها و احقاق حقوق ملت فلسطین به وظایف انسانی خویش متعهد باشند و با سکوت خود، منفعلانه رفتار نکنند.
آفتاب‌‌نیوز :

متن پیام محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در پی حملات و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه به شرح زیر است:

«بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

رژیم نامشروع، ضدبشری و کودک‌کش صهیونیستی در پی تشدید ناکامی‌ها و ناتوانی در مواجهه با مقاومت امت اسلام، با انجام جنایت جدید در حمله نظامی به مناطق نوار غزه و ترور فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین در سایه حمایت آمریکا و دیگر دولت‌های ضدبشری بار دیگر چهره سفاک و خصلت جنایت‌پیشگی و تجاوزگری خود و حامیانشان را به نمایش گذاشت.

ملت مظلوم فلسطین و امت اسلامی بی‌تردید این جنایت بی‌شرمانه را که در ایام‌ سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله علیه‌السلام رخ داد و باعث شهادت و مجروحیت جمعی از مردم بی‌دفاع شد را بی‌پاسخ نگذاشته و با اقدام متقابل متکی بر وحدت کامل همه گروه های فلسطینی، شکست دیگری را بر نظامیان این رژیم و حامیان آن‌ها رقم خواهند زد.

ملت مظلوم فلسطین در طول سال‌های مقاومت ثابت کرده‌اند هیچ‌گاه تسلیم این‌گونه اقدامات از سوی استکبار جهانی و رژیم غاصب و اشغالگر قدس نخواهند شد و جهانیان بدانند نقشه موهوم به عادی‌سازی روابط و خط سازش برخی کشورهای منطقه با رژیم منحوس صهیونیستی هیچ تضمینی در امنیت رژیم اسراییل نخواهد داشت.

مقاومت‌ اسلامی و روحیه ضد صهیونیستی در بین ملت‌های مسلمان روز به روز در حال گسترش و هم‌افزایی می‌باشد و دشمنان کوردل بدانند آتش یورش رزمندگان جبهه مقاومت بر سر اشغالگران سرزمین فلسطین فرود خواهد آمد.

امت اسلامی به ویژه ملت سلحشور ایران همچون گذشته از آرمان آزادی قدس شریف و تشکیل دولت فلسطین با مشارکت آحاد مردم این منطقه حمایت کرده و از مجامع جهانی، سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی حقوق بشری می‌خواهد دربرابر جنایات صهیونیست‌ها و احقاق حقوق ملت فلسطین، به وظایف انسانی خویش متعهد باشند و با سکوت خود منفعلانه رفتار نکنند.

ضمن تجلیل از تمامی شهدای محور مقاومت، فرماندهان و مجاهدان سرافراز فلسطین و جنبش جهاد اسلامی به‌ویژه شهدای حملات اخیر، شهیدان " خالد منصور"، "تیسیر الجعبری " و " رافت الزاملی" ، تردیدی نیست این شهادت‌ها، بشارت وعده الهی در تحقق نصرت و پیروزی و آزادی قدس شریف و سرزمین مقدس فلسطین بوده و با نابودی دشمنان جلوه خواهد یافت.»

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین