کد خبر: ۷۸۶۸۷۱
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸

تماس تلفنی مصطفی تاجزاده با خانواده‌اش

فخرالسادات محتشمی پور همسر مصطفی تاجزاده از تماس تلفنی تاج زاده با خانواده خبر داد.
تماس تلفنی مصطفی تاجزاده با خانواده‌اش
آفتاب‌‌نیوز :

فخرالسادات محتشمی پور در گفت و گویی از تماس تلفنی همسرش با دخترشان خبر داد و گفت: ۱۸ روز روزه داری معترضانه و‌ مشکلات ناشی از آن؛ منجر به افزایش فشار خون و احتمال مشکلات کبدی برای سیدمصطفی تاجزاده شده است.

او افزود: همسرم عصر امروز با دخترمان تماس گرفت و گفت: همچنان در سلول انفرادی دوالف اوین به سر می برد و‌ از اول مرداد در اعتراض به عدم تشکیل دادگاه و‌ تعیین تکلیفشان در روزه داری به سر می برد و‌ نگهداری خود در زندان عمومی را تکذیب کردند.

محتشمی پور گفت: همسرم در این ارتباط تلفنی از بالارفتن فشار خونش در روزهای اخیر خبر داد. متاسفانه این بیماری، سوغات حبس دوران انفرادی و قرنطینه از سال ۸۸ تا ۹۵ است.

محتشمی اظهار داشت: آقا مصطفی گفت که دو‌ آزمایش و سونوگرافی در زندان انجام شده است که مشکلاتی در ناحیه کبد و‌ پروستات ایشان را نشان می دهد. باید هرچه سریعتر پزشک‌ متخصص ایشان را ببیند و‌ تشخیصی دقیق دهد.

محتشمی پور گفت: تاجزاده همچنین از ندادن همه کتابهایی که برایشان فرستاده بودم، گلایه داشته و‌ گفته من در انفرادی هستم؛ با تلویزیونی که چند شبکه را نمایش می دهد و کتاب هم یکی در میان می دهند که بعضی روزها چیزی برای مطالعه ندارم. این در حالی است که او بیش از دو‌ هفته است که بدون ارتباط با کسی، در بلاتکلیفی به سر می برد.

وی افزود همسرش تاکید کرده که در دادگاه شرکت نخواهد کرد.

همسر تاجزاده گفت: من سعی کردم با بازجوها تماس بگیرم که موفق نشدم ولی خودشان تماس گرفتند و‌ من گفتم‌ هرچه سریع تر کپی جواب آزمایشات و‌ سونوگرافی همسرم را به من دهند تا به پزشک مورد اعتمادشان برسانم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین