کد خبر: ۷۸۷۳۰۰
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹

هشدار هواشناسی/ پیش‌بینی رگبار و رعدوبرق برای فیروزکوه

طبق بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی فیروزکوه در روز‌های آینده همراه در بعضی از ساعات همراه با رگبار باران با احتمال رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.
هشدار هواشناسی/ پیش‌بینی رگبار و رعدوبرق برای فیروزکوه
آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران در بعضی ساعات همراه با وزش باد در ارتفاعات و نیمه‌جنوبی تهران و افزایش دما بین ۲ تا ۳درجه پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد در ارتفاعات و نیمه‌جنوبی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود.

تا روز دوشنبه (۲۴ مرداد) عدم تغییرات محسوس دما و برای روز دوشنبه افزایش ۲ تا ۳ درجه‌ای دما مورد انتظار است، برای روز یکشنبه (۲۳ مرداد) در ارتفاعات شمال شرق استان به‌ویژه فیروزکوه در بعضی ساعات رگبار باران با احتمال رعد‌وبرق پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۸ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۲ مردادماه) صاف و گاهی وزش باد و در بعد از ظهر کمی ابری با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (۲۳ مردادماه) صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد و در بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین