کد خبر: ۷۸۷۶۲۲
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶

اردوغان: برای پیروزی در انتخابات مصمم هستم

رئیس‌جمهور ترکیه با بیان اینکه حزب عدالت و توسعه مصمم به پیروزی در انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری هستند که قرار است سال آینده برگزار شود، تاکید کرد همانطور که اجازه نمی‌دهیم گروه‌های تروریستی در داخل مرزهایمان نفس بکشند، در خارج از مرزهای خود نیز با آنها مبارزه می‌کنیم تا باتلاق تروریسم را بخشکانیم.
اردوغان: برای پیروزی در انتخابات مصمم هستم
آفتاب‌‌نیوز :

 رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه با بیان اینکه حزب عدالت و توسعه از زمان تأسیس تاکنون ۱۵ بار مقام اول را در انتخابات کسب کرده است، تاکید کرد که آنها مصمم به پیروزی در انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری هستند که قرار است سال آینده برگزار شود.

به گزارش عربی ۲۱، وی در پیام تبریکی به اعضای موسس حزب عدالت و توسعه به مناسبت بیست و یکمین سالگرد تأسیس این حزب از دستاوردهای دولت‌های حزب عدالت و توسعه در سال‌های گذشته و پیشرفت‌هایی که در زیرساخت‌ها، از آموزش تا سلامت، از امنیت تا عدالت، از حمل‌ونقل تا انرژی و از صنعت تا ورزش ایجاد کرده‌اند، تقدیر کرد.

او افزود: «وقتی امروز به گذشته نگاه می‌کنیم، با خوشحالی متوجه می‌شویم که یک کارزار دموکراتیک و توسعه‌ای یک قرنی را در ۲۰ سال انجام داده‌ایم.

به گزارش آناتولی، اردوغان همچنین طی سخنانی در شهر چوروم با تاکید بر تداوم مبارزه با گروههای تروریستی گفت: همانطور که اجازه نمی‌دهیم گروه‌های تروریستی در داخل مرزهایمان نفس بکشند، در خارج از مرزهای خود نیز قاطعانه با آنها مبارزه می‌کنیم تا باتلاق تروریسم را بخشکانیم.

وی در ادامه با اشاره به تداوم عملیات کشتی اکتشافی "عبدالحمید خان" اظهار داشت: معتقدم که (کشتی) عبدالحمید خان هم مانند کشف ۵۴۰ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در دریای سیاه خبرهای خوبی برای ملت‌مان خواهد داشت.

اردوغان همچنین درباره بحران جهانی در حوزه انرژی گفت: در حالی که اروپایی‌ها نگران این هستند که زمستان را چگونه خواهند گذراند، ما در حال انجام مطالعات استراتژیک برای تضمین امنیت تامین انرژی خود هستیم.

وی با تاکید بر برنامه‌های حمایتی دولت در تعاونی کشاورزی و تاثیر مثبت آن بر وضعیت بازار کشور نیز تصریح کرد: برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای قیمتهای خود را بر این اساس تنظیم خواهند کرد. همچنین از دوشنبه آینده در دام‌فروشی نیز ۳۰-۳۵ درصد تخفیف می‌دهیم. انشاء‌الله در ۴۰ نوع محصول در تعاونی کشاورزی تخفیف بزرگی صورت خواهد گرفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین