کد خبر: ۷۸۷۸۱۷
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱

کارگر ساختمانی اعتراف کرد: همکارم را با بیل کشتم

پانزدهم اردیبهشت امسال خبر درگیری خونین بین دو کارگر در یک ساختمان نیمه‌کاره در رودهن به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.
کارگر ساختمانی اعتراف کرد: همکارم را با بیل کشتم
آفتاب‌‌نیوز :

با اعلام این خبر تیمی از مأموران پلیس راهی محل موردنظر شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند، اما در ادامه مشخص شد یکی از کارگرها از ناحیه سر هدف ضربات بیل قرار گرفته و بشدت مجروح شده و متهم نیز قبل از حضور پلیس فرار کرده است.

بنابراین مرد مجروح با کمک امدادگران اورژانس که همزمان با تیم پلیس در محل حادثه حاضر شده بودند به بیمارستان منتقل شد.

پس از این درگیری هولناک، تیمی از مأموران پلیس وارد عمل شدند و مرد جوانی را که متواری شده بود شناسایی و او را به اتهام ضرب و جرح دستگیر و برای سیرمراحل قانونی به دادسرای ناحیه ۴ تهران منتقل کردند، اما از سوی دیگر اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و مرد مجروح به دلیل شدت جراحات وارده، پس از گذشت ۵ هفته روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

بدین ترتیب با مرگ این کارگر رسیدگی به این پرونده قتل در دستور کار محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه ظهر یکشنبه ۲۳ مردادماه، متهم برای تحقیقات به شعبه دوم دادسرای امورجرایم جنایی منتقل شد و به قتل مرد جوان با ضربات مهلک بیل در محله رودهن اعتراف کرد.

تحقیقات در خصوص این پرونده از سوی بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرایم‌ جنایی ادامه دارد و متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین