کد خبر: ۷۸۸۰۰۴
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۷

حذف هر ۷ جودوکار ایران در روز نخست

۷ جودوکار ایران در نخستین روز از رقابت‌های جودوی همبستگی کشور‌های اسلامی با شکست مقابل رقبایشان حذف شدند.
حذف هر ۷ جودوکار ایران در روز نخست
آفتاب‌‌نیوز :

رقابت های روز نخست جودوی قهرمانی همبستگی کشورهای اسلامی در ترکیه به پایان رسید و ۷ جودوکار ایران با نمایشی ضعیف مقابل رقبای خود شکست خوردند و همگی از دور رقابت ها حذف شدند.

در وزن 66- کیلوگرم حمیدرضا پاپی در دور نخست به مصاف جودوکار کشور قزاقستان رفت و بازی را مقابل حریف خود واگذار کرد و حذف شد.

در ادامه مسابقات و در وزن 73- کیلوگرم، محمد صدیقی دور نخست نماینده کشور چاد را شکست داد، اما مقابل نماینده آذربایجان نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

همچنین در این وزن وحید جدی در دور اول نماینده اندونزی را شکست داد اما در مبارزه دوم مقابل نماینده گامبیا بازی را واگذار کرد و حذف شد.

در بخش بانوان نیز در وزن 48- کیلوگرم، شیوا جهانگیری در مبارزه نخست خود مقابل نماینده کامرون به برتری رسید اما در دور دوم مقابل نماینده آذربایجان شکست خورد. وی در ادامه در گروه بازنده ها نیز برابر نماینده الجزایر شکست خورد و حذف شد.

در وزن 52- کیلوگرم نیز فاطمه کمالی در نخستین مبارزه مقابل نماینده کامرون شکست خورد و خیلی زود از دور مسابقات کنار رفت.

در وزن 57- کیلوگرم نیز سایان چگنی ابتدا به مصاف نماینده کشور آذربایجان رفت و حریف خود را ایپون کرد اما در دومین مبارزه مقابل "آبزتا" از ساحل عاج شکست خورد و به گروه بازنده ها رفت اما مقابل حریف خود از ترکیه شکست خورد و او نیز از دور مسابقات حذف شد.

در وزن 63- کیلوگرم نیز محدثه حسینی در نخستین مبارزه نماینده آلبانی را شکست داد اما در دور دوم مقابل حریفی از الجزایر شکست خورد و به گروه بازنده ها رفت. وی در این مرحله نیز مقابل جودوکار ترکمنستان باخت و حذف شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین