کد خبر: ۷۸۸۵۴۵
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۲

عکس| آتش‌سوزی در ساختمان ١٢ طبقه در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق یک ساختمان ١٢طبقه در حال ساخت در محدوده "اشرفی اصفهانی" خبر داد.
عکس| آتش‌سوزی در ساختمان ١٢ طبقه در تهران
آفتاب‌‌نیوز :

سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: ساعت ١۴:١٢ ظهر روز جاری یک‌مورد آتش سوزی در یک ساختمان نیمه کاره در حال ساخت در بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان ٣۵ متری گلستان، بلوار عدل به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکرهای آب، خودرو حامل تجهیزات تنفسی و نردبان هیدروکسی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل آتش سوزی یک ساختمان ١٢طبقه در حال ساخت بود که در طبقه اول آن انبار مصالح ساختمانی وجود داشت. این انبار حدود ۴٠٠ متر وسعت داشت.

ملکی با بیان اینکه در اغلب انبارهای مصالح ساختمانی، مواد قابل اشتعالی از جمله ظروف رنگ، قیرگونی، ایزوگام، یونولیت و... نگهداری می شود گفت: این بخش کاملا شعله ور بود و در دقایق اولیه دود بسیار غلیظ متساعد می شد که ساکنان غرب تهران قطعا این دود را مشاهده کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: چون ساختمان در حال ساخت بود اعلام نشد که کسی در ساختمان است، اما اگر این ساختمان بهره برداری شده بود و چنین حریقی رخ می داد یک بحران ایجاد می‌شد.

وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله عملیات را آغاز کردند. حرارت حریق بسیار زیاد بود اما آتش نشانان عملیات را آغاز کردند و خود را به کانون آتش سوزی رساندند. در حال حاضر مدتی‌است که عملیات به پایان رسیده اما آتش نشانان همچنان در حال لکه گیری و جست و جو برای آتش پنهان هستند.

به گفته وی تا به این لحظه مصدومیت یا تلفات جانی اعلام نشده است و اگر عملیات به همین ترتیب ادامه داشته باشد به زودی آتش نشانان محل حادثه را به مالکان تحویل خواهند داد.

آتش سوزی در ساختمان ١٢ طبقه در حال ساخت

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین