کد خبر: ۷۸۸۵۸۲
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸

فرنگی کاران ایران در قهرمانی جوانان جهان رقبای خود را شناختند

نمایندگان ایران در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان رقبای خود را شناختند.
فرنگی کاران ایران در قهرمانی جوانان جهان رقبای خود را شناختند
آفتاب‌‌نیوز :

مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان ۲۰۲۲ در صوفیه بلغارستان برگزار شد و ۱۰ نماینده ایران در این رقابت ها رقبای خود را شناختند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۷ نفر حضور دارند، سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف دنیس میهای از رومانی می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۸ نفر شرکت کرده‌اند، سعید اسماعیلی در دور نخست با ماکس ول بلک از آمریکا کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف کوتو گومی از ژاپن می‌رود.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۸ نفر حضور دارند، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان آزات ساریار از ترکیه و اومیش از هند مبارزه می‌کند.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۲۸ شرکت کننده دارد، سید دانیال سهرابی در دور نخست به مصاف نوردوس نورکانوف از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان عبدالرحمن عمر از مصر و مارکو استول از آلمان می‌رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۳۱ نفر حضور دارند، امیر عبدی در دور اول با ایتو نیشیدا از ژاپن مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان دیمیتار استفچو از بلغارستان و جاکوب سیمچیک از کرواسی پیکار می‌کند.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که با شرکت ۲۴ کشتی گیر برگزار می شود، مسعود کاووسی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان تورنیکه میکلادزه از گرجستان و راجموند زورای از مجارستان می‌رود.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، علیرضا مُهمدی در دور نخست با کریستین مدینا مونز از مکزیک کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم با شان یولین از چین تایپه مبارزه می‌کند.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۲۵ شرکت کننده دارد، دانیال چوبانی در دور اول با ماریو ووکوویچ از صربستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف اوندرج حاولکا از چک می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۲۱ نفر حضور دارند، علی عابدی درزی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان ماتیوس ایوانوفسکی از لهستان و اینوت گوسا از رومانی مصاف می‌دهد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که با حضور ۱۶ نفر برگزار می شود، فردین هدایتی در دور نخست به مصاف جوهر اوزاروف از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد با برنده کشتی میان اریک پانک از استونی و آلبرت واردانیان از ارمنستان مبارزه می‌کند.

برنامه کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان در بلغارستان بر اساس ساعت ایران به شرح زیر است:

جمعه: ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم
جمعه: ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۱۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم
شنبه: ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم
شنبه: ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۱۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم
شنبه: ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم
یکشنبه: ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۱۵: شانس مجدد اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم
یکشنبه: ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲: رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین