کد خبر: ۷۸۸۷۲۸
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۳
جواب این فحاشی‌ها را ۲۱ سال پیش داده‌ام

هاشمی‌نسب: انتقام مادرم را گرفتم

مربی تیم فولاد می‌گوید هواداران پرسپولیس قدر زحمات بازیکنان سابقشان را نمی‌دانند.
هاشمی‌نسب: انتقام مادرم را گرفتم
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی هاشمی‌نسب، مربی تیم فولاد و بازیکن اسبق پرسپولیس پس از تساوی بدون گل این دو تیم در هفته دوم لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدا انقدر به من لطف داشته که ۲۱ سال پیش جواب این فحاشی‌ها را داده‌ام؛ آن هم نه مقابل ۴۰ هزار تا بلکه مقابل ۸۰ هزار تماشاگر. انتظار محرومیت ندارم، زیرا اتفاقی رخ نمی‌دهد.

وی ادامه داد: من مصاحبه کردم و واقعیت‌ها را گفتم. هواداران متاسفانه دروغ را دوست دارند. الآن به دروغ مصاحبه کنم و بگویم که من اشتباه کردم که چند سالی را به استقلال رفتم، دوست دارند، اما واقعیت این است که اشتباه نکردم. یک چیز مهم‌تر از رنگ قرمز و پرسپولیس است و آن هم خانواده است. من ۲۱ سال است که رفته‌ام. از فحاشی‌ها خسته‌ام. هنوز ۶ ماه نشده که پهلوان، آقایی و شیری رفته‌اند و یادشان رفته چه زحمتی در پرسپولیس کشیده‌اند. ما هفته هشتم با استقلال بازی داریم، ببینید آن موقع هواداران برای وریا و آقاسی که فقط یک نیم‌فصل آن جا بازی کرده چه کار می‌کنند. آن وقت هواداران دو تیم را مقایسه کنید. وریا که به شما گل نزده و تحریک نکرده که هواداران پرسپولیس به او فحش می‌دهند. اگر قرار باشد حرف بزنم، یک شاهنامه می‌توانم بنویسم از کسانی که هم بازی من بودند و الآن شرایط کت و شلواری خوبی دارند. ما آدم بد داستان هستیم.

هاشمی‌نسب اضافه کرد: من تا کسی پا روی دمم نگذارد، کاری نمی‌کنم، اما نمی‌توانم فحاشی بشنوم و ساکت باشم. من سرم پایین بود که وارد استادیوم شدم و آن‌ها شروع کردند به فحاشی. من هم رفتم جایی که گل زدم را بوس کردم. آیا کار بدی کردم؟ آن‌جا انتقام مادرم را گرفتم. من پوستم کلفت‌تر از این حرف‌ها است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین