کد خبر: ۷۸۹۹۰۶
تاریخ انتشار : ۰۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱

واکنش معاون باشگاه استقلال به حضور زنان در ورزشگاه

معاون امور زنان باشگاه استقلال گفت: با حضور زنان در ورزشگاه آزادی صحنه‌های زیبایی خلق شد. کمی ناهماهنگی وجود داشت که در دیدار‌های بعدی آتی رفع می‌شود.
واکنش معاون باشگاه استقلال به حضور زنان در ورزشگاه
آفتاب‌‌نیوز :

"لیلا محمدیان" پنجشنبه شب در جریان دیدار استقلال و مس کرمان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از حضور زنان در این دیدار خوشحالم، اظهار داشت: کمی ناهماهنگی داشتیم که امیدوارم در نشست‌های بعدی این نواقص را برای دیدار‌های آتی برطرف کنیم.

وی افزود: ورود زنان بسیار خوب بود و صحنه‌های هیجان انگیزی دیدم. این صحنه‌ها زیبا بود و نیاز داشتیم تا زنان وارد ورزشگاه شوند. امیدوارم همه رنگ‌ها وارد ورزشگاه شوند.

معاون زنان باشگاه استقلال درباره زیرساخت‌های موجود در ورزشگاه‌ها گفت: اخبار شهر‌های دیگر را ندارم، اما ورزشگاه آزادی زیرساخت لازم را دارد و امیدوارم بانوان از این پس با ظرفیت بیشتری در ورزشگاه حاضر شوند. در هر صورت باید در هر ورزشگاه زیرساخت‌ها فراهم شود.

وی درمورد بازار سیاه بلیت فروشی قبل از آغاز بازی برای حایگاه بانوان گفت: در این خصوص سعی می‌کنیم در دیدار‌های آینده با بررسی‌های بیشتری جلوی این موضوع را بگیریم. برنامه‌ریزی می‌کنیم در بازی آینده چنین موضیوعی رخ ندهد.

محمدیان تصریح کرد: بیش از هزار بانو وارد ورزشگاه شدند. سیاست استقلال این است تا در تیم‌داری بانوان کمک کند، اما دلم نمی‌خواهد تیم آماده بخریم بلکه زیرساخت و اماکن ورزشی را آماده کنیم. باید هماهنگ کنیم تا تیم فوتبال زنان استقلال تشکیل شود. مطمئن باشید این اتفاق خواهد افتاد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین