کد خبر: ۷۸۹۹۹۱
تاریخ انتشار : ۰۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۳

گلمحمدی: پرسپولیس برای قهرمانی بسته شده‌

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس برای قهرمانی بسته شده و برای قهرمانی می جنگد.
گلمحمدی: پرسپولیس برای قهرمانی بسته شده‌
آفتاب‌‌نیوز :

«یحیی گل محمدی» شامگاه جمعه در نشست خبری پیش از بازی آلومینیوم - پرسپولیس افزود: قهرمانی هدف اصلی این تیم بوده و پرسپولیس از مدعیان قهرمانی است. لیگ برتر کشور لیگ سختی بوده و انتظار اینکه تیم پرسپولیس همه بازی ها را ببرد و در همه بازی ها چند گل بتواند به ثمر برساند درست نیست.

سرمربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم پرسپولیس تاکنون سه بازی انجام داده و در این بازی ها موقعیت به حریف نداده است.

گل محمدی افزود: تیم پرسپولیس در ساختار دفاعی خیلی بهتر شده و تغییراتی که در خط دفاع و دروازه بان انجام شده نشان دهنده آن است که وظایف خود را خوب انجام داده اند. لوکادیا نیاز به بازی بیشتری داشته و او بازیکنی است که از موقعیت ها خوب استفاده می کند و سعی می شود برای بازی های بعدی آماده تر باشد.

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در این بازی کسب سه امتیاز در اولویت بود و برد در این بازی برای ما حیاتی بود. نیمه نخست این بازی جذاب بود و تیم مقابل موقعیت های مناسبی داشت و ما نیز می توانستیم به تعداد گل های خود اضافه کنیم. نیمه دوم تیم حریف فشار بیشتری برای گل وارد کرد و بچه ها خوب بازی کردند و موقعیت گل به تیم حریف ندادند.

سرمربی تیم پرسپولیس حضور تماشاچی در استادیوم را حق همه هواداران دانست و افزود: ما می توانستیم تماشاچی بیشتری از تیم آلومینیوم اراک داشته باشیم و توهین هواداران به کادر فنی این تیم درست نبود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین