کد خبر: ۷۹۶۱۶۰
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۶
 معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: نیرو‌های مسلح فرزندان همین ملت هستند و آرزویشان برقراری نظم و امنیت در کشور است.
آفتاب‌‌نیوز :

محسن رضایی ظهر امروز جمعه در رزمایش مومنانه اهدای ۳۱۳ سری جهیزیه در خوزستان اظهار کرد: برخی دشمنان خبیث هجمه‌هایی را علیه نیرو‌های نظامی در راستای قراردادن مردم در مقابل نیرو‌های مسلح انجام داده و می‌دهند که با هوشیاری ملت ایران در رسیدن به این هدف ناکام مانده‌اند.

وی در ادامه تخریب اموال عمومی را عملی داعشی خواند و گفت: این افراد قصد دارند با سوءاستفاده از امنیت و آرامش کشور به چهره نیرو‌های مسلح خدشه وارد کنند، اما غافل از این هستند که نیرو‌های مسلح فرزندان همین ملت هستند و آرزویشان برقراری نظم و امنیت در کشور است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور همچنین هدف غایی نیرو‌های نظامی کشور را آرامش مردم دانست و افزود: آرزوی نیرو‌های نظامی این است که در راه سربلندی کشور به شهادت برسند.

رضایی در ادامه رزمایش مومنانه را اقدامی مهم عنوان کرد و گفت: هدف اینگونه رزمایش‌ها در کنار کمک به جوانان، ساختن افرادی خلاق و مولد است که امید می‌رود با تلاش خیران این رزمایش‌ها ادامه داشته باشد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین