کد خبر: ۷۹۹۱۲۳
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲
فرمانده سپاه استان همدان با بیان اینکه ۷۰۰ نفر در ناآرامی های اخیر استان بازداشت شدند، گفت: در روز دوم نیرو‌های بسیج در کنار نیرو‌های ناجا حاضر شده و به لطف خدا توانستیم تحت فرماندهی واحد به اغتشاشات پایان دهیم.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار مظاهر مجیدی ظهر امروز در بیست و هفتمین مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت با اشاره به شکل‌گیری قرارگاه بزرگداشت سالگرد شهادت شهید همدانی اظهار داشت: در ماه‌های گذشته برخی افراد درباره شهید همدانی حرف‌هایی که لایق خودشان است زدند. افتخار شهید همدانی این بود که از حرم ائمه اطهار (ع) دفاع کرد.

فرمانده سپاه استان همدان با اشاره به برگزاری دومین کنگره سرداران، امیران، فرماندهان و ۸ هزار شهید استان همدان ادامه داد: از شما رزمندگان درخواست دارم کمک کنید باقی مانده خاطرات دوستان را ثبت و ضبط کرده و در قالب مکتوبات دفاع مقدس متتشر کنیم.

وی درباره اتفاقات روز‌های گذشته نیز عنوان کرد: این بار دشمن خیلی سازماندهی‌شده و آموزش‌دیده و منسجم ورود کرده و امکانات و تجهیزات را هدایت کرده بود به گونه‌ای که در کوله‌پشتی برخی از این آشوبگران وسایل آتش زدن یک مقر کشف شده بود.

مجیدی با این توضیح که آن‌ها از خارج هدایت می‌شدند و برخی از این افراد که از استان ها‌ی دیگر وارد همدان شده بودند، تصریح کرد: این موضوع نشان داد کار حساب شده است و اقداماتی مانند آتش زدن مسجد سبب شد ماهیت این افراد زودتر روشن شد. در روز دوم نیرو‌های بسیج در کنار نیرو‌های ناجا حاضر شده و به لطف خدا توانستیم تحت فرماندهی واحد به اغتشاشات پایان دهیم. در این اغتشاشات در سطح استان ۷۰۰ نفر دستگیر شدند..

سردار مجیدی در ادامه با بیان اینکه در برای سالگرد شهادت شهید همدانی برنامه‌های متنوعی تدوین شده است، افزود: ۱۹ مهرماه نیز یک برنامه بزرگ در میدان امام حسین برای شهید همدانی برگزار خواهد شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین