کد خبر: ۷۹۹۲۳۰
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
تنها چند روز پس از حادثه تلخ در یک ورزشگاه فوتبال در اندونزی، این بار در آرژانتین شلیک گاز اشک‌آور و خشونت پلیس به مرگ یک تماشاگر منجر شد.
آفتاب‌‌نیوز :

کمتر از یک هفته پیش بود که درگیری میان تماشاگران یک مسابقه فوتبال با پلیس ضدشورش و شلیک گاز اشک‌آور به مرگ تعداد زیادی از هواداران منجر شد و فوتبال جهان را در شوک فرو برد. بامداد امروز این بار در آرژانتین و در مسابقه تیم‌های خیمناسیا و بوکا جونیورز در هفته بیست و سوم لیگ این کشور حادثه مشابهی رخ داد.

تماشاگران زیادی با اینکه بلیت خریده بودند نمی‌توانستند وارد ورزشگاه شوند و همین موضوع خشم آنها را برانگیخته بود. پلیس ضد شورش برای متفرق کردن آنها از گاز اشک‌آور استفاده کرد که این گاز وارد ورزشگاه هم شد و داور را مجبور کرد که در دقیقه نهم بازی، مسابقه را متوقف کند.

یک تماشاگر ۵۷ ساله به نام سزار رگیرو هم پس از درگیری با پلیس، درحالی که در راه انتقال به بیمارستان بود به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت.

یکی از نکته‌های جالب این بازی غیر از شلیک اشک‌آور و مرگ یک هوادارا، این است که دیگو مارادونا، اسطوره فقید تیم ملی آرژانتین، در دوران بازی سابقه پوشیدن تیم بوکا را داشت و پیش از مرگش نیز، هدایت خیمناسیا لاپلاتا را برعهده داشت.

عکس| شلیک اشک‌آور و مرگ یک تماشاگر در لیگ فوتبال آرژانتین

عکس| شلیک اشک‌آور و مرگ یک تماشاگر در لیگ فوتبال آرژانتین

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین