کد خبر: ۸۰۰۰۸۱
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱

بازداشت ۲۰۰ نفر در اعتراضات بوشهر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از شناسایی لیدرهای اصلی ناآرامی های بوشهر خبر داد و گفت: در این آشوب‌ها تاکنون ۲۰۰ نفر بازداشت شده‌اند.
بازداشت ۲۰۰ نفر در اعتراضات بوشهر
آفتاب‌‌نیوز :

اکبر پورات صبح امروز در جمع خبرنگاران ‌با اشاره به حوادث اخیر و ناآرامی‌ها در ‌استان بوشهر اظهار داشت: در این استان "فتنه و اغتشاشات" اخیر به‌خوبی مدیریت شد و وضعیت امنیتی بسیار مطلوبی داشتیم به‌نحوی که به کسی آسیبی ‌نرسید.

وی با اعلام دستگیری ۲۰۰ نفر از چند روز گذشته در سطح استان افزود: لیدرهای اصلی اغتشاشات استان بوشهر شناسایی شده‌اند و به‌زودی توسط نیروهای امنیتی دستگیر خواهند شد.

‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه "فراخوان‌هایی در استان بوشهر صادر شد ولی با اقدامات به‌موقع مشکل خاصی را شاهد نبودیم"، تصریح کرد:‌ تعدادی از افراد در ارتباط با برخی تجمعات کوچک چندنفره در استان بوشهر بازداشت شدند، که اغلب این افراد آزاد شده‌اند و لیدرهای اصلی بازجویی شده‌اند.

وی با ابراز اینکه "در حوادث اخیر استان فوتی و مجروح نداشتیم"، اضافه کرد: ‌اقدامات خوب دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و نظارتی در استان بوشهر، نسبت به دیگر استان‌ها از نظر امنیتی وضعیت مطلوبی داشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین