کد خبر: ۸۰۰۱۶۸
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳

خاندوزی: بسته حمایت از کسب و کار‌های آسیب‌دیده از ناآرامی‌های اخیر تدوین شده است

وزیر امور اقتصاد و دارایی از حمایت دولت از مشاغل آسیب دیده در پی اعتراضات اخیر مردمی خبر داد و گفت: لطماتی حاصل از ناامنی‌ها بر وضعیت فعالان اقتصادی وارد شد که باید مورد توجه باشد.
خاندوزی: بسته حمایت از کسب و کار‌های آسیب‌دیده از ناآرامی‌های اخیر تدوین شده است
آفتاب‌‌نیوز :

احسان خاندوزی وزیر اقتصاد امروز در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی از لطماتی که فعالان اقتصادی در فضای مجازی و حقیقی در روزهای اخیر داشته اند صحبت کرد و وعده داد که دولت از این کسب و کارهای آسیب دیده حمایت می کند.

خاندوزی اظهار داشت:

*در طول هفته‌های گذشته لطماتی حاصل از ناامنی‌ها بر وضعیت فعالان اقتصادی وارد شد که باید مورد توجه باشد.

*امنیت کسب و کار و سرمایه‌گذاری موضوعی است که نه تنها شاخص‌های رشد اقتصادی و پیشرفت اقتصادی را تحت تأثیر قرار می‌دهد بلکه معیشت مردم، خانوارها و فعالان اقتصادی از جمله اصناف و تجار و در مجموع تمام کسانی که در فضای حقیقی و مجازی فعالیت اقتصادی دارند را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

*بنابراین امیدواریم جامعه به آرامش برسد و ما نیز حتماً در نظر داریم تا لطمات وارد شده به کسب و کارها ترمیم شود.

*براین اساس دولت خود را مؤظف می‌داند تا از طریق بسته‌های حمایتی کسب و کارهای آسیب‌ دیده را حمایت کند و اقداماتی در این باره آغاز شده به طوری که ویرایش اولیه بسته‌های حمایتی تهیه شده و به مراجع مربوطه ارجاع شده است تا در صورت تصویب به اجرا برسد.

*بنابراین تصویب بسته‌های حمایتی برای حمایت از کسب و کارهای آسیب‌دیده از ناامنی‌های اخیر بر اثر اغتشاشات می‌تواند خبر خوبی برای فعالان اقتصادی طی روزهای آینده باشد.

*یکی از نقاط مشترک و مورد تفاهم بین دولت و بخش خصوصی تأکید بر فضای امنیت اقتصادی برای فعالیت کسب و کارها است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین