کد خبر: ۸۰۰۳۳۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸

سردار نقدی: خانم مهسا امینی دعوت شده بود تا به او تذکر دهند

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه مردم ایران در این آشوب‌ها متانت به خرج دادند، گفت: اکنون به خاطر فوت یک خانم، مارش عزا در جهان می‌نوازند و نام خیابان خود را به اسم این خانم تغییر می‌دهند، در حالی که خود، میلیون‌ها زن و کودک را با نژاد‌های مختلف می‌کشند.
سردار نقدی: خانم مهسا امینی دعوت شده بود تا به او تذکر دهند
آفتاب‌‌نیوز :

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن دیگر مکتبی ندارد که با آن کشور را تهدید کند به همین دلیل به اراذل و اوباش پول می‌دهد تا آتش بازی کنند.

سردار محمدرضا نقدی روز سه‌شنبه در اجلاس مجمع بسیجیان خراسان شمالی در مصلای بجنورد اظهار داشت: اقبال به انقلاب و اسلام از سوی مردم جهان، سیاسیون و حتی حکام افزایش یافته است و این مهم آمریکا و استکبار را به وحشت انداخته است.

وی تصریح کرد: دشمنان می‌خواهند جهان را قانع کنند که در ایران آشوب وجود دارد و از اغتشاشگران فیلم می‌خواهند تا آن را به جهانیان عرضه کنند و از این طریق اقبال به انقلاب و اسلام را کاهش دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه مردم ایران در این آشوب‌ها متانت به خرج دادند، گفت: اکنون به خاطر فوت یک خانم، مارش عزا در جهان می‌نوازند و نام خیابان خود را به اسم این خانم تغییر می‌دهند، در حالی که خود، میلیون‌ها زن و کودک را با نژاد‌های مختلف می‌کشند. این خانم به واحد انتطامی دعوت شده بود تا به آن تذکر دهند، ولی به دلیل مشکلی که داشت، فوت شد. دشمنان به اغتشاشگران پول دادند که همه چیز را آتش زنند و از آن فیلم بگیرند تا آن را به دنیا نشان دهند.

وی با بیان اینکه تمام مکتب‌ها در توطئه‌های دشمنان شکست خورده است تصریح کرد: دشمن دیگر مکتبی ندارد که با آن کشور را تهدید کند به همین دلیل به اراذل و اوباش پول می‌دهد تا آتش بازی کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: در دنیا هیچ مکتبی به جزء اسلام حرفی برای گفتن ندارد و آنان دیگر نمی‌توانند افراد را با حزب و مکتب بر علیه جمهوری اسلامی فراخوانند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۹
1
13
باریک الله خب پدرش هم همینومیخوادبفهمه که چجوری... از..ش پذیرایی کردین!!!!!!!!!
بیکار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۹
1
13
معاون هماهنگ کننده سپاه
میشه بیشتر در رابطه با این عنوان شغلی توضیح دهید
به همین راحتی دختر مردم را بردیم کمی ارشادش کنیم اما مثل اینکه ارشادششششششششششششششش طولانی شد و بعدش مرد
جهان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۹
1
15
دعوت شده بود!!!! خدایا شکرت
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین