کد خبر: ۸۰۰۳۹۸
تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۲

اظهارات سردار اشتری درباره زندانیان اعتراض‌های خیابانی

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه امنیت خط قرمز پلیس است، گفت: در این راستا با هرگونه هنجارشکنی و برهم زنندگان نظم و امنیت در کشور و عده‌ای که به اموال عمومی آسیب می‌زنند، برخورد قاطعانه خواهیم داشت؛ اغتشاشگران به سرکردگی منافقان و معاندان با نیات شیطانی خود به دنبال ایجاد تفرقه و تشویش اذهان عمومی هستند و بحمدالله در همان ابتدا مردم شریف ایران اسلامی با هوشیاری صف خود را از ضد انقلاب و اغتشاشگران جدا کردند.
اظهارات سردار اشتری درباره زندانیان اعتراض‌های خیابانی
آفتاب‌‌نیوز :

سردار حسین اشتری، پیش از ظهر امروز به همراه عده‌ای از معاونان و روسای پلیس‌های تخصصی برای رسیدگی به مشکلات شهروندان و دیدار چهره به چهره و ارتباط مستقیم تلفنی در مرکز نظارت همگانی بازرسی فراجا (۱۹۷) حضور یافت و گفت: مجموعه انتظامی کشور جزو نهاد‌هایی است که به واسطه ماموریت‌های متنوع در سراسر کشور ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی با مردم دارد.

وی با اشاره به فعالیت مرکز نظارت همگانی بازرسی کل فراجا سامانه ۱۹۷ اظهارکرد: از این طریق به صورت شبانه روز آماده دریافت انتقادات، پیشنهادات و راهکار‌ها و پاسخگوی مردم هستیم؛ امروز به مناسبت هفته انتظامی نیز توفیقی نصیب ما شد تا از نزدیک و در دیدار چهره به چهره در خدمت مردم عزیز باشیم ضمن اینکه مطالبات مردم در طول سال با حضور مسئولان نیز رسیدگی می‌شود.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه طی سال جاری تماس‌های تلفنی مردم با سامانه ۱۹۷، افزایشی ۱۰ درصدی داشته است، تصریح کرد: مردم فهیم و عزیز ایران اسلامی علاقه‌مند و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند از این رو اگر با خادمان خود در مجموعه انتظامی برای رفع مشکلات تماس برقرار می‌کنند یا به بیان انتقادات و پیشنهاد‌ها می‌پردازند، ما به طور جد در راستای مرتفع کردن مشکلات آن‌ها پای کار هستیم چراکه این انتقاد‌ها و پیشنهادات قطعا کارساز و راهگشا خواهد بود. ملت قدرشناس ایران اسلامی شایسته بهترین خدمت هستند پلیس نیز خدمت به مردم و تامین امنیت و آرامش جامعه را افتخار خود می‌داند و در قبال دفاع از مردمی که همیشه پایبند به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند تا پای جان ایستادگی می‌کند و در این راه لحظه‌ای دریغ نخواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات رهبری در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیرو‌های مسلح گفت: با توجه به سفارشات ایشان و مسئولان مربوطه و همچنین توجه پلیس، عده‌ای از جوانان احساسی با فریب معاندان وارد این تجمعات شدند که پلیس با این افراد با رافت بیشتری برخورد کرد و با توجیه به آغوش جامعه بازگشتند. اما عده‌ای در این اغتشاشات لیدر هستند و با برنامه ریزی باعث ایجاد ناآرامی در کشور شدند و دست به تخریب اموال عمومی و دولتی زدند که در این رابطه دستگاه قضائی باتشخیص خود بایستی برای این افراد پرونده تشکیل دهد البته که دستگیری اغتشاشگران تنها به عهده انتظامی کشور نیست و دستگاه‌های دیگر نیز در این رابطه سهیم هستند.

فرمانده کل انتظامی کشور تاکید کرد: امنیت خط قرمز پلیس است بنابراین در این راستا با هرگونه هنجارشکنی و برهم زنندگان نظم و امنیت در کشور و عده‌ای که به اموال عمومی آسیب می‌زنند، برخورد قاطعانه خواهیم داشت؛ اغتشاشگران به سرکردگی منافقان و معاندان با نیات شیطانی خود به دنبال ایجاد تفرقه و تشویش اذهان عمومی هستند و بحمدالله در همان ابتدا مردم شریف ایران اسلامی با هوشیاری صف خود را از ضد انقلاب و اغتشاشگران جدا کرد.

بر اساس اعلام سایت پلیس، امروز در مرکز نظارت همگانی بازرسی کل فراجا (سامانه ۱۹۷)، حجت الاسلام والمسلمین "احمد صالحی"؛ رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری و "روح الله بیات"؛ مدیر کل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی ریاست جمهوری نیز حضور داشتند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین