کد خبر: ۸۰۰۶۸۰
تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۶

روزنامه اصولگرا: نظام سلبریتی‌ها را به «تور انقلاب‌گردی» ببرد

جای سلبریتی‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مراسم رحلت حضرت امام (ره)، روضه‌ها و سخنرانی‌ها و مراسم رسمی مثل نماز جمعه و اردوی راهیان‌نور و خیلی جا‌های دیگر خالی است.
روزنامه اصولگرا: نظام سلبریتی‌ها را به «تور انقلاب‌گردی» ببرد
آفتاب‌‌نیوز :

روزنامه اصولگرای رسالت نوشت: آزادیِ کار دادن به سلبریتی‌ها و بستن قرارداد‌های میلیاردی با آن‌ها کافی نیست؛ در کنار این باید نمک‌گیرشان کرد. مثلا روز راهپیمایی ۲۲ بهمن که می‌شود، می‌طلبد که مسئولین با نامه‌ای رسمی از چند سلبریتی شاخص دعوت کنند... کلا جای سلبریتی‌ها در مراسم رحلت حضرت امام (ره)، روضه‌ها و سخنرانی‌ها و مراسم رسمی مثل نماز جمعه و خیلی جا‌های دیگر خالی است.

هر جا انقلاب ما شاهکاری می‌کند، هر جا خدمت عظیمی ارائه می‌دهد، هر جا دانشمندان ما قله‌ای از قله‌های علم را فتح می‌کنند، هر جا قوای مسلح ما رزمایش، بلکه حتی عملیات باشکوهی را انجام می‌دهند، هر جا میدانی از میدان‌های فداکاری و ایثار و شجاعت و حماسه‌آفرینی جوانان انقلابی این مرزوبوم است، سلبریتی‌ها را هم باید دعوت کرد، تا از نزدیک حاضر و شاهد باشند و طعم انقلاب را بچشند.

نظام که میلیارد میلیارد خرج این سلبریتی‌ها می‌کند؛ این هم روش! اتفاقا این‌یکی جای دوری نمی‌رود. می‌طلبد نظام سلبریتی‌هایش را به تور انقلاب‌گردی ببرد. یکی راهیان نور است، یکی هم اربعین. هزارتا تور دیگر هم می‌شود تعریف کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین