کد خبر: ۸۰۰۷۵۰
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۲

واکنش استاندار کردستان به خبر ورود هواپیمای جنگی به سنندج

استاندار کردستان درباره شایعه آمدن تانک یا هواپیمای جنگی و مهمات به کردستان گفت: چنین شایعه‌هایی صحت ندارد! بله حتی گفته شده هواپیمایی در فرودگاه نشسته و مهمات آورده است! این‌ها همه توهمات خیلی خنده‌داری است که صحت ندارد.
واکنش استاندار کردستان به خبر ورود هواپیمای جنگی به سنندج
آفتاب‌‌نیوز :

اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان گفت: فضایی که در رسانه‌های مجازی از سنندج ترسیم شده آنقدر غیر واقعی است که مانند تفاوت شب و روز است. حتی اگر رسانه‌ها دراین باره تردید دارند می‌توانند بیاییند و خود وضعیت کردستان به ویژه سنندج را رصد کنند.

وی افزود: ما حداقل در طول ۳ شب گذشته هیچ تجمعی در استان کردستان نداشته‌ایم. نه فقط در سنندج بلکه در هیچ یک از شهر‌های دیگر هم تجمعی نداشتیم. فضایی که در موردش گفته‌اند توپ و تانک به وسط شهر آمده کاملا غیر واقعی است. شرایط عادی است و بازار فعالیت خود را ادامه می‌دهد، مردم در تردد هستند و هیچ مسئله‌ای نداشتیم.

استاندار کردستان گفت: البته ما در شنبه و یکشنبه گذشته تعدادی تجمع مردمی داشتیم، اما بیشتر افراد مسلح از وابستگان گروهک‌های تروریستی کومله بودند که در خیابان‌ها حضور پیدا کردند و بسیاری از آن‌ها دستگیر شدند. بسیاری از این دستگیر شدگان سوابق شرارت و گروهکی داشتند. این تجمع‌ها دیگر مردمی نبود. ما بیش از دو هفته است که تجمع‌های مردمی در استان نداریم؛ و شرایط عادی است.

او درباره شایعه آمدن تانک یا هواپیمای جنگی و مهمات به کردستان نیز گفت: چنین شایعه‌هایی صحت ندارد! بله حتی گفته شده هواپیمایی در فرودگاه نشسته و مهمات آورده است! این‌ها همه توهمات خیلی خنده‌داری است که صحت ندارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین