کد خبر: ۸۰۰۸۰۵
تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲

حمله تند سیاوش یزدانی به ساپنیتو: از استقلالی بودنم خجالت کشیدم

سیاوش یزدانی ظهر امروز با انتشار توییتی، به برگزاری جشن تولد ساپینتو اعتراض کرد.
حمله تند سیاوش یزدانی به ساپنیتو: از استقلالی بودنم خجالت کشیدم
آفتاب‌‌نیوز :

به نظر می‌رسد با توییتی که سیاوش یزدانی ظهر امروز به اشتراک گذاشت، بازگشت او به ترکیب تیم در روز‌های پیش رو، ممکن نباشد؛ چرا که او به صورت کاملا مستقیم و با متنی تند و تیز، از سرمربی تیمش به انتقاد پرداخت.

۲ روز پیش بود که ریکاردو ساپینتو ۵۰ ساله شد و آبی‌ها برای برگزاری جشن تولد او، علاوه بر لباسی که با شماره ۵۰ برای سرمربی پرتغالی استقلال تدارک دیده بودند، یک کیک را نیز به محل برگزاری تمرین تیم برده تا تولد وی را تبریک بگویند.

این تصویری از جشن تولد ساپینتو در حاشیه تمرین ۲ روز پیش استقلال است که انتقاداتی را هم از آبی‌ها به وجود آورد. جایی که بازیکنان، صورت سرمربی تیمشان را کیک مالی کرده اند.

ویدیویی از جشن کوتاه استقلالی‌ها در صفحه اینستاگرام ساپینتو منتشر شد که بازتاب‌هایی را نیز در پی داشت. در این کلیپ کوتاه و در شرایطی که سرمربی آبی‌ها لباس خود را نیز از تن درآورده، توسط عوامل تیم و چند نفر از بازیکنان مانند سیدحسین حسینی، رضا میرزایی، امیرعلی صادقی و... محاصره شده و آن‌ها طبق رسم برگزاری جشن‌های تولد، صورت ساپینتو را در کیک کوبیدند.

در شرایطی که رسانه رسمی استقلال تصاویر این جشن کوچک را منتشر نکرد، خود ساپینتو بود که ویدیوی این لحظات را استوری کرد که با حاشیه‌هایی نیز همراه بود. اما مهمترین واکنش را مدافع آبی‌ها به این موضوع داشت که او کلمات تندی را علیه سرمربی تیمش به کار برد و از ساپینتو با لفظ "تولد ندیده" یاد کرده است.

یزدانی در این توییت اعلام کرده بابت برگزاری تولد ساپینتو، از استقلالی بودنش خجالت کشیده است. بازیکنی که در هفته‌های گذشته برای تیمش بازی نکرد و شاید این توییت، عواقبی هم برای وی در پیش داشته باشد و او نیز به کمیته انضباطی باشگاه احضار شود.

حمله تند سیاوش یزدانی به ساپنیتو: از استقلالی بودنم خجالت کشیدم

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین