کد خبر: ۸۰۱۰۰۲
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۲

معاون دادستان کل: بسیاری از خواص سکوت کردند/ سلبریتی نون نظام را خورده و پشت پا میزند

معاون اول دادستان کل کشور گفت: در مطالبه گری‌ها به دنبال این باشید که امیدآفرینی کنید، ممکن است مسئولین ناکارآمدی هم داشته باشیم، اما تا از چیزی مطمئن نشدید بازگو نکنید و حواستان به آبروی مردم باشد. شما مطالبه گران باید از سلبریتی‌ها مطالبه کنید؛ سلبریتی که نون این نظام را خورده است، اما پشت پا میزند به این مردم و امنیت کشور، باید از او مطالبه شود، در فتنه اخیر بسیاری از خواص کشور سکوت کردند از این‌ها مطالبه گری کنید.
معاون دادستان کل: بسیاری از خواص سکوت کردند/ سلبریتی نون نظام را خورده و پشت پا میزند
آفتاب‌‌نیوز :

معاون اول دادستان کل کشور گفت: مطالبه گری و عدالت خواهی از آشوب و اغتشاش خطش جداست، امروزه شبکه‌های معاند و گروهک‌های تروریستی خود را مدافع حقوق مردم جا میزنند در حالی که به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند.

حجت الاسلام سید محسن موسوی معاون اول دادستان کل کشور در چهارمین نشست ملی دبیران مجامع مطالبه گران کشور ضمن تبریک سالروز ولادت پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت، با اشاره به اینکه نیاز جامعه امروز مطالبه گری و عدالت خواهی است، اظهار کرد: اگر به تاریخ اسلام رجوع شود می‌بینیم که اولین مدافع حقوق مردم، مکتب اسلام و حکومت اسلامی است.

وی افزود: مطالبه‌گری از آشوب و اغتشاش خطش جداست، امروزه شبکه‌های معاند و گروهک‌های تروریستی خود را مدافع حقوق مردم جا میزنند در حالی که به دنبال آشوب و تجزیه ایران هستند. منافقین و گروهک‌های تروریستی کومله و دموکرات که از خانم مهسا امینی اینچنین دفاع می‌کنند، در اوایل انقلاب و زمان جنگ انسان‌های بی گناه بسیاری اعم از زن و بچه، پیر و جوان را سر می‌بریدند و به مال، جان و ناموس مردم تعرض کردند.

حجت الاسلام موسوی با تصریح بر اینکه دشمنان نظام اسلامی تجزیه ایران را در سر دارند، خاطرنشان کرد: ۸۰ دختر افغانستانی چند وقت اخیر کشته شدند، اما کسی برای آن‌ها توئیت نزد، کسی برای کودکان پروانه‌ای در ایران توئیت نمی‌زند. مطالبه گران در شرایط فتنه باید نقش محوری کلیدی داشته باشند. شما مطالبه گران باید از سلبریتی‌ها مطالبه کنید؛ سلبریتی که نون این نظام را خورده است، اما پشت پا میزند به این مردم و امنیت کشور، باید از او مطالبه شود، در فتنه اخیر بسیاری از خواص کشور سکوت کردند از این‌ها مطالبه گری کنید.

معاون اول دادستان کل کشور افزود: در مطالبه گری‌ها به دنبال این باشید که امیدآفرینی کنید، ممکن است مسئولین ناکارآمدی هم داشته باشیم، اما تا از چیزی مطمئن نشدید بازگو نکنید و حواستان به آبروی مردم باشد.کار این نظام با آتش زدن دو تا پرچم تمام نمی‌شود و با حضور شما مطالبه گران امید داریم کشور به آرمان‌های امام و رهبری نزدیک و نزدیک‌تر شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین