کد خبر: ۸۰۱۱۳۰
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵

نفوذ گرد و خاک به تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، صاف تا کمی ابری، وزش باد شدید، نفوذ گرد وخاک انتقالی به استان و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.
نفوذ گرد و خاک به تهران
آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس بررسی و تحلیل داده‌ها، نقشه‌ها و الگوهای پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی صاف تا کمی ابری گاهی نیمه‌ابری در مناطق پرتردد گاهی همراه با غبار محلی رقیق و در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش موقتی گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

برای امروز (۲۳ مهرماه) با توجه به نفوذ گردوخاک انتقالی به کشور کاهش کیفیت هوا در ساعات بعدازظهر به‌ویژه در مناطق غربی استان مورد انتظار است.

روز سه شنبه (۲۶ مهرماه) در بیشتر مناطق استان در بعضی ساعات وزش باد شدید تا خیلی شدید و در مناطق مستعد همراه با خیزش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود و در ساعات بعد از ظهر افزایش ابرناکی و در ارتفاعات شرقی استان احتمال بارش‌های پراکنده دور از انتظار نیست.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۱ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۲۴ مهرماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد و طی ‌دوشنبه (۲۵ مهرماه) نیمه ابری و گاهی وزش باد و اواخر وقت افزایش وزش باد با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین