کد خبر: ۸۰۱۲۷۳
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۴
هم‌میهن در واکنش به اطلاعیه نیروی انتظامی درباره تعرض مامور امنیتی به یک زن:

ماجرای تعرض فراموش نمی‌شود، مردم خواهان رسیدگی عادلانه هستند

هم‌میهن نوشت: گمان نکنیم که با اعلام رسیدگی، ماجرا (تعرض مامور امنیتی به یک زن) فراموش می‌شود. مردم خواهان حقیقت و رسیدگی عادلانه هستند.
ماجرای تعرض فراموش نمی‌شود، مردم خواهان رسیدگی عادلانه هستند
آفتاب‌‌نیوز :

روزنامه هم‌میهن با اشاره به تعرض ماموران یگان ویژه به یک زن که آخر هفته ویدئوی آن پخش شد و اطلاعیه نیروی انتظامی تاکید کرد که مردم خواهان رسیدگی عادلانه هستند و این موضوع را فراموش نمی‌کنند.

به گزارش هم‌میهن، صدور چنین اطلاعیه‌هایی (اطلاعیه نیروی انتظامی درباره تعرض مامور امنیتی) می‌بایست فارغ از پیش‌داوری باشد تا اعتماد مخاطب جلب شود. در همین اطلاعیه نسبت به آن خانم اتهام محرک اغتشاشات ایراد شده است که نه‌تنها اثبات نشده، بلکه اگر هم قطعی بود نیازی به ذکر آن نبود. زیرا چنین پیش‌داوری یا اتهاماتی می‌تواند تعبیر به مشروع دانستن رفتار عنصر یگان ویژه شود. اما مهمترین وجه ماجرا رسیدگی و اعلام نتیجه روشن بر اثر رسیدگی است.

 گمان نکنیم که با اعلام رسیدگی، ماجرا فراموش می‌شود. مردم خواهان حقیقت و رسیدگی عادلانه هستند، هنگامی که چند مورد اقدام موثری را دیدند به‌طورکلی به آن نهاد خوش‌بین می‌شوند و اگر خلاف این را ببینند، بی‌اعتمادی آنان تشدید خواهد شد. از این رو ضمن استقبال از این اطلاعیه و انتظار تکرار آنها در موارد مشابه، انتظار داریم که نتایج رسیدگی و حکم صادره نیز به‌زودی منتشر شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین