کد خبر: ۸۰۱۴۲۲
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱

انتقاد یک نماینده از صداوسیما؛ نباید فقط یک جعبه عزا باشد

کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا گفت: مردم عزیز و شریف ما امروز در وضعیت بد اقتصادی به سر می‌برند و دیدیم که اکثریت مطلق مردم با نظام همراهی دارند و به نظام در مقاطع مختلف کمک کردند، اما این باعث نمی‌شود که الان که آرامش تقریباً برقرار است مسئولان از مسئولیت خود غفلت کنند.
انتقاد یک نماینده از صداوسیما؛ نباید فقط یک جعبه عزا باشد
آفتاب‌‌نیوز :

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صداو سیما نباید فقط یک جعبه عزا باشد، گفت: باید از مدیریت صداو سیما بخواهیم در کنار مراسم و اعیاد و مداحی‌ها و امثالهم، برای مردم اوغات شاد فراهم کند.

کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا و سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در جلسه روز یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار کرد: مردم عزیز و شریف ما امروز در وضعیت بد اقتصادی به سر می‌برند و دیدیم که اکثریت مطلق مردم با نظام همراهی دارند و به نظام در مقاطع مختلف کمک کردند، اما این باعث نمی‌شود که الان که آرامش تقریباً برقرار است مسئولان از مسئولیت خود غفلت کنند؛ دستگاه‌های فرهنگی، شورای عالی انقلاب فرهنگی سران قوا باید بنشینند و برای مردم برنامه ریزی کند.

وی تاکید کرد: امروز ۷ ماه از قانون بودجه گذشته است، اما اعتبارات تبصره‌های ۱۶ و ۱۸ و تسهیلاتی که باید داده شود هنوز اعطا نشده و پروژه‌های عمرانی خوابیده است؛ در این زمینه مجلس باید از سازمان برنامه و بودجه پیگیری کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین با تاکید بر اینکه کار صدا و سیما فرهنگی و تبلیغی است و باید اوقات شاد فراغت برای مردم فراهم کند، گفت: این صداو سیما نباید فقط یک جعبه عزا باشد؛ باید از مدیریت صداو سیما بخواهیم در کنار مراسم و اعیاد و مداحی‌ها و امثالهم، برای مردم اوغات شاد فراهم کند.

دلخوش با بیان اینکه مشکل پرستاران و نیرو‌های طرحی که در کرونا زحمت کشیدند، اما آن‌ها را بیرون کردند باید برطرف شود، خواستار رسیدگی به وضعیت پرداختی پرسنل راه و و آب و فاضلاب شهری شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین