کد خبر: ۸۰۱۷۴۱
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶

بازداشت ۸۸۰ نفر از معترضان در گیلان

جانشین فرمانده انتظامی گیلان از شناسایی و دستگیری ۸۸۰ نفر از عاملان ناآرامی های گیلان خبر داد و گفت: یک باند تولید مواد اشتعال زا که قصد خرابکاری و تخریب اموال عمومی در استان را داشتند نیز دستگیر شدند.
بازداشت ۸۸۰ نفر از معترضان در گیلان
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ حسین حسن‌پور در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ۸۸۰ نفر از عاملان اغتشاش، تحریک، تعرض به شهروندان، تخریب اموال عمومی و ایراد خسارت به واحدهای صنفی در گیلان دستگیر شدند.

وی در ادامه از تحویل تعدادی از این افراد با تشکیل پرونده به مرجع قضائی خبر داد و افزود: تعدادی از این افراد فریب خورده که فاقد سابقه بودند پس از تحقیقات تکمیلی پلیس با اخذ تعهد آزاد شدند.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به آمادگی کامل مجموعه انتظامی برای برخورد با اغتشاشگران گفت: خانواده‎ ها باید بیشتر از هر زمانی مراقب فرزندان خود باشند تا از طریق کانال‎ها و صفحات مجازی معاند خارج از کشور مورد فریب قرار نگیرند.

حسن پور از شناسایی یک باند تولید مواد اشتغال زا که قصد خرابکاری و تخریب اموال عمومی در استان گیلان را داشتند نیز خبر داد و بیان کرد: از این گروه تعدادی کوکتل مولوتوف و سلاح سرد کشف شد.

وی با تشکر از آحاد مردم که برای تامین امنیت با پلیس همکاری لازم را دارند خواست در صورت مواجه با هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین