کد خبر: ۸۰۱۷۵۸
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۳
بیشتر بازداشتی‌ها با قید وثیقه و ضمانت والدین آزاد شده‌اند

تائید ۲ کشته در اعتراضات دهدشت

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اکثر بازداشتی‌های ناآرامی‌های اخیر در استان به قید وثیقه و ضمانت آزاد شده‌اند، گفت: بازداشتی‌های فعلی اغلب افرادی هستند که نقش لیدر را در این ناآرامی‌ها داشته‌اند.
تائید ۲ کشته در اعتراضات دهدشت
آفتاب‌‌نیوز :

سید جواد هاشمی در گفتگو با ایلنا گفت: ناآرامی‌ها برای دو شب گذشته در استان بود و شب گذشته هیچ‌گونه ناآرامی نداشته‌ایم و به جز شهرستان دهدشت در هیچ کدام از شهرستان‌های استان به زیرساخت‌های شهری خسارتی وارد نشده است که در دهدشت هم این خسارت‌ها محدود به شکسته شدن شیشه برخی از بانک‌ها و آتش زدن یکی از المان‌های شهرداری این شهرستان بود که این اتفاقات هم به هفته گذشته در این شهرستان باز می‌گردد.

وی گفت: بازداشتی‌های ناآرامی‌های اخیر هم طبیعی است. برخی از افراد که در صحنه حضور داشتند و اقدام به پرت کردن سنگ و تخریب می‌کردند را با چک کردن دوربین بازداشت کردند.

هاشمی ادامه داد: افراد بازداشتی را مورد ارزیابی قرار داده‌ایم و بیشترشان را هم آزاد کرده‌ایم. تعداد بازداشتی‌ها در استان بسیار کم هستند. بازداشتی‌ها بیشتر افرادی هستند که با چک کردن دوربین‌ها، رفتار تخریبی‌شان بسیار آشکار بوده که نقش لیدر را داشته‌اند. اما باز هم اعلام می‌کنم اکثر بازداشتی‌ها با قید وثیقه، تعهد و ضمانت والدین آزاد شده‌اند.

هاشمی تصریح کرد: به جز ۲ مورد کشته که در روز‌های ابتدای ناآرامی‌ها در دهدشت اتفاق افتاد در استان کشته‌ای نداشته‌ایم. همچنین تعدادی از عوامل نیروی انتظامی هم در این مدت مصدوم شدند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در حال حاضر هم امنیت در استان برقرار است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین