کد خبر: ۸۰۱۹۱۴
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰

فتح‌الله‌زاده اول خبرنگار بود؛ بعد همه‌کاره استقلال شد

پیشکسوت استقلال گفت: هنوز نمی‌دانیم دلیل خروج آجورلو از باشگاه استقلال به چه دلیل بوده است، اما این را می‌دانیم مدیری آمده که می‌تواند استقلال را به قهرمانی آسیا برساند و قبلا هم تیم را تا آستانه این کار پیش برده است.
فتح‌الله‌زاده اول خبرنگار بود؛ بعد همه‌کاره استقلال شد
آفتاب‌‌نیوز :

منصور رشیدی، مربی و بازیکن اسبق استقلال درباره تغییرات مدیریتی و بازی آینده استقلال اظهاراتی را مطرح کرد:

حضور فتح‌الله‌زاده در باشگاه استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

به نظرم مثبت است. من از سال ۶۲ و ۶۳ بود که وقتی آقای فتح‌الله‌زاده یک خبرنگار بود و به باشگاه استقلال آمد او را می‌شناسم. او ابتدا سرپرست باشگاه بود و بعد مدیرعامل و همه کاره استقلال شد. در همه این سال‌ها هم توانست قهرمانی‌های زیادی در سمت مدیر عاملی برای استقلال بیاورد. از طرفی در بحث نقل و انتقالات هم همیشه موفق عمل کرده و بازیکنان استقلال را به تیم‌های بزرگ اروپا منتقل کرد.

دلیل برکناری آجورلو را می‌دانید؟

این موضوع هنوز هم برای ما روشن نشده است. آقای آجورلو و تیم مدیریتی از هم در این مدت زحمات زیادی کشیدند و بعد از نزدیک به ۱۰ سال تیم استقلال را قهرمان کردند، ولی نمی‌دانیم چه شد که یک مرتبه او را برکنار کردند. شبی که خبر مدیرعاملی فتح‌الله‌زاده آمد حدود یک ساعت قبلش، یکی از دوستان به من تلفن زد و گفت که این اتفاق قرار است بیافتد. درست همان زمانی بود که شبکه خبر اعلام کرد زندان اوین آتش گرفته است. همان زمان شوکه شدم و باور نمی‌کردم که این اتفاق قرار است بیافتد. یعنی در واقع دلیلش را نمی‌دانستم. چون همه چیز طبق روال داشت جلو میرفت و استقلال تنها با یک تفاضل گل در رده دوم جدول بود.

در روز‌های اخیر برخی گفته اند شاید اختلافات آجورلو با صدا و سیما باعث برکناری اش بوده است؟

یعنی صدا و سیما تا این اندازه می‌تواند در ورزش دخالت کند که مدیرعامل عوض کند؟ واقعاً جای تعجب است! اگر چنین باشد قطعاً مسئولان فدراسیون فوتبال باید به این مسائل ورود کنند.

فکر می‌کنید استقلال با این تغییرات باز هم به موفقیت‌هایش ادامه دهد؟

قطعاً این اتفاق می‌افتد. حاجی فتح‌الله‌زاده یک مدیر کاربلد است که تیم استقلال را تاکنون دو بار تا استانه قهرمانی در آسیا پیش برده و این بار حتما با استقلال قهرمان آسیا می‌شود. من شخصا به او تلفن کردم و بابت بازگشتنش به استقلال به او تبریک گفتم. او یک استقلالی متعصب است.

بازی بعدی استقلال مقابل آلومینیوم اراک را چطور پیش بینی می‌کنید؟

همه بازی‌ها در این لیگ سخت است. شما به بازی آخر پرسپولیس نگاه کنید، با یک پنالتی توانستند مس رفسنجان را شکست بدهند. تیمی‌که سابقه چندانی در لیگ برتر ایران ندارد، اما پرسپولیس با یک پنالتی توانست این تیم را شکست بدهد! مس رفسنجان با تعدادی جوان و بازیکن با انگیزه حتی موقعیت گلزنی به پرسپولیس را هم داشت. من فکر می‌کنم استقلال کار سختی مقابل آلومینیوم اراک در پیش دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین