کد خبر: ۸۰۲۲۶۰
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵

لژیونر استقلالی و احتمال ورود به لیست کی‌روش

امیرحسین حسین‌زاده بعد از گلزنی به تیم سنت ترویدن این‌بار در بازی با کورتریک در ترکیب ثابت تیم شارلروا به میدان آمد و پاس گل داد.
لژیونر استقلالی و احتمال ورود به لیست کی‌روش
آفتاب‌‌نیوز :

یکی از مهره‌های موثر استقلال در قهرمانی فصل گذشته خیلی زود خود را به ترکیب اصلی تیم شارلروا نزدیک کرد. او که کمی دیر به اردوی آماده‌سازی تیم ملحق شد، در هفته‌های اخیر با تلاش و جدیت به ترکیب ثابت راه پیدا کرد و با گل‌زنی و گل‌سازی نشان داد، شارلروا برای او همان استقلال است.

حالا در چنین شرایطی طبیعی است که کارلوس کی‌روش وضعیت این بازیکن را هم مورد بررسی قرار دهد. امیرحسین حسین‌زاده در اردوی اتریش همراه تیم ملی نبود، اما در اردوی بعدی می‌تواند تیم ملی را همراهی کند. با اینکه تیم ملی در خط حمله با ترافیک بازیکن روبه‌رو است و کارلوس کی وش بار‌ها اشاره کرده است که در جام جهانی ترجیح می‌دهد که از باتجربه‌ها استفاده کند، دعوت از امیرحسین حسین‌زاده می‌تواند دست این مربی را برای انتخاب‌های نهایی بازتر کند. از همین رو دعوت از او برای اردوی بعدی تیم ملی محتمل به نظر می‌رسد.

تیم‌سازی کارلوس کی‌روش بعد از جام جهانی، یکی از ایده‌های سرمربی تیم ملی است و پیش‌بینی می‌شود امیرحسین حسین‌زاده اگر در جام جهانی همراه تیم ملی نباشد، در لیست کارلوس کی‌روش برای جام ملت‌ها قرار خواهد گرفت.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین