کد خبر: ۸۰۲۲۷۲
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴

ادعای نماینده مجلس درباره بازداشتی‌های اعتراضات

میرتاج الدینی در خصوص اعترافات لیدرهای حوادث اخیر تصریح کرد: خبرهای تکان‌دهنده‌ای از اعترافات بازداشت‌شدگان وجود دارد که برخی اعتراف کرده‌اند از ۶ تا ۵ سال قبل برنامه‌ریزی کرده بودند، اردو رفته و راه‌های تخریب را آموزش دیده‌اند که این‌ها برنامه ضدیت با نظام است و پشتیبان آنها آمریکا، صهیونیست‌ها و دولت‌های مرتجع منطقه هستند.
ادعای نماینده مجلس درباره بازداشتی‌های اعتراضات
آفتاب‌‌نیوز :

 نماینده تبریز در مجلس گفت: خبرهای تکان‌دهنده‌ای از اعترافات بازداشت‌شدگان وجود دارد که برخی اعتراف کرده‌اند از ۶ تا ۵ سال قبل برنامه‌ریزی کرده بودند، اردو رفته و راه‌های تخریب را آموزش دیده‌اند. اکنون زمان آزمون چهره‌های مشهور است تا آب بر آتش دشمن بریزند و اجازه ندهند این مسائل گسترده شود. مبنا و پایه اصلی حوادث اخیری که اتفاق افتاد، خبرهای دروغ بود.

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی با بیان اینکه در مورد حوادث یک ماهه اخیر جوانان مدارس و دانشگاه‌ها و خواص را مخاطب قرار می‌دهم، عنوان کرد: هیچ دوره‌ای از تاریخ ایران نظام جمهوری اسلامی به این اقتدار نرسیده بود. در یک فضای آرام با اساتید، افراد تحلیلگر سیاسی و تاریخی گفت‌وگو کنید. فضا را به اغتشاش آلوده می‌کنند که حرف حق شنیده نشود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس افزود: یکی از خبرگزاری‌ها پایش کرده است که شبکه‌های رسانه‌ای بیگانه در ۲۰ روز اول ۱۷ هزار دروغ مخابره کردند. ابزار اصلی آنها دروغ است و این‌ها را باور نکنید.

نماینده تبریز در مجلس خطاب به خواص و چهره‌های مشهور، گفت: اکنون زمان آزمون آنهاست که آب بر آتش بریزند و نگذارند این مسائل گسترده شود، زیرا در جامعه ناامنی ایجاد می‌کند. این موضوعات روزی تمام می‌شود. شما در آزمون تاریخی قرار دارید، بیایید در کنار هم مشکلات را حل کنیم. : خبرهای تکان‌دهنده‌ای از اعترافات بازداشت‌شدگان وجود دارد که برخی اعتراف کرده‌اند از ۶ تا ۵ سال قبل برنامه‌ریزی کرده بودند، اردو رفته و راه‌های تخریب را آموزش دیده‌اند که این‌ها برنامه ضدیت با نظام است و پشتیبان آنها آمریکا، صهیونیست‌ها و دولت‌های مرتجع منطقه هستند.

وی در پایان از رزمایش اقتدارآفرین نیروی زمینی سپاه و قرارگاه عاشورا در منطقه عمومی ارس و مرزهای شمالی و شمال‌غرب کشور تشکر کرد و گفت: امروز نمایندگان مجلس نیز در حمایت از آنها بیانیه‌ای امضا کردند. 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین