کد خبر: ۸۰۲۳۹۳
تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵

محمود فکری محروم شد

کمیته انضباطی آرای مربوط به دیدار استقلال خوزستان و سایپا تهران از مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور را اعلام کرد.
محمود فکری محروم شد
آفتاب‌‌نیوز :

کمیته انضباطی آرای مربوط به دیدار استقلال خوزستان و سایپا تهران از مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور را اعلام کرد. در متن آرای انضباطی این بازی که چهاردهم مهر ١۴٠١ در شهر اهواز برگزار شده آمده است:

علیرغم ممنوعیت حضور تماشاگران، بر اساس فیلم بازی تماشاگران در ورزشگاه حضور داشتند و یکی از آن‌ها نیز مرتکب تخلف و و اهانت به کادرفنی تیم حریف شد که به دلیل بی‌توجهی به ممنوعیت حضور تماشاگران، باشگاه استقلال خوزستان به پرداخت مبلغ دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل توهین یکی از تماشاگران به آقای حسین بوعذار، این تماشاگر به شش ماه محرومیت از حضور در ورزشگاه‌های برگزاری مسابقات میزبان محروم شد.

حسین خوش نظر سرپرست تیم سایپا مرتکب تخلفات و درگیری با عوامل تیم حریف شد که به دلیل حسن سابقه ایشان نامبرده به توبیخ کتبی محکوم شد.

محمود فکری سرمربی تیم سایپا که به دلیل محرومیت در این بازی در جایگاه تماشاگران حضور داشت و فرشاد بختیاری‌زاده از عوامل تیم میزبان پس از اتمام مسابقه و خروج از جایگاه تماشاگران مرتکب رفتار غیر ورزشی و با یکدیگر درگیر شدند که بر این اساس محمود فکری به یک جلسه محرومیت تعلیقی و دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین فرشاد بختیاری‌زاده به دلیل حسن سابقه ایشان به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین