کد خبر: ۸۰۲۴۹۰
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۹

جزئیات تازه از حمله به پزشکیان در تبریز

«مسعود پزشکیان»، نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در حاشیه حضور در مسجدی در تبریز، از سوی فردی مورد حمله قرار گرفت.
جزئیات تازه از حمله به پزشکیان در تبریز
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی پزشکیان پسر این نماینده مجلس در تشریح جزییات حادثه پیش آمده گفت: پدرم عصر پنجشنبه برای شرکت در یک مجلس ترحیم به مسجد رسول الله تبریز مراجعه کرده بود. زمانی که نوحه خوان از حضور پزشکیان به عنوان نماینده مردم نام برد و از او تعریف کرد، فرد معلوم الحالی در داخل مسجد واکنش نشان داد، ولی صاحب عزا اجازه اهانت نداد و او را دعوت به آرامش کرد.

وی ادامه داد: بعد از خروج دکتر پزشکیان از مسجد، آن فرد ابتدا شروع به هتاکی و سپس به سوی پزشکیان حمله کرد، اما دوستداران و همراهان پدر مانع حمله فیزیکی فرد مزبور شده و هیچ برخوردی صورت نگرفت. صاحب عزا بعد از این حادثه با حضور در منزل مان از پدر دلجویی و از بابت حادثه پیش آمده عذرخواهی کرد.

مهدی پزشکیان با بیان اینکه ما از دستگاه‌های قضایی و امنیتی انتظار برخورد با چنین افراد و روش‌های هنجارشکنانه داریم، خاطرنشان کرد: این فرد در مراسم تشییع شهید اجاقی نیز علیه پدر شعار داده و فحاشی کرده بود. بعدا خانواده این شهید بزرگوار بابت این رفتار از پدر دلجویی کردند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین