کد خبر: ۸۰۲۵۲۰
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰

عکس| ریکاردو آزادی را به هم ریخت/رگیری ساپینتو با فیلمبردار تلویزیون

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در پایان دیدار با آلومینیوم اراک، با فیلمبردار صدا و سیما درگیر شد.
عکس| ریکاردو آزادی را به هم ریخت/رگیری ساپینتو با فیلمبردار تلویزیون
آفتاب‌‌نیوز :

در یکی از دیدار‌های حساس هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر، استقلال و آلومینیوم اراک در استادیوم آزادی به تساوی بدون گل رضایت دادند. دیداری که کاملا در اختیار آبی پوشان بود، ولی آن‌ها نتوانستند از سد دفاعی منظم و پرلایه میهمان عبور کنند.

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال به مانند ۲ دیدار گذشته برابر فولاد و ذوب آهن، در این مسابقه نیز محروم بود و از روی سکو‌های جایگاه ویژه استادیوم آزادی نظاره گر عملکرد شاگردانش بود. او که از سبک بازی تیم حریف و دفاع پرتعداد آلومینیوم کلافه شده بود، در پایان بازی با عصبانیت راهی رختکن شد.

در شرایطی که سرمربی پرتغالی قصد داشت مسیر میکسدزون به سمت رختکن را طی کند، او از خبرنگاران آن محل درخواست کرد که دوربین‌های خود را خاموش کرده و از او فیلمبرداری نکنند.

عکس| ریکاردو آزادی را به هم ریخت/رگیری ساپینتو با فیلمبردار تلویزیون

ساپینتو که بابت از دست دادن ۲ امتیاز عصبانی بود، این درخواست را مطرح کرد تا اتفاق حاشیه‌ای برای او رخ ندهد. خبرنگارانی که در نزدیکی‌ها سرمربی استقلال بودند، دوربین‌های خود را خاموش کردند، اما فیلمبردار صدا و سیما و برنامه فوتبال برتر سیما بدون توجه به این موضوع، همچنان مشغول ضبط تصاویر ساپینتو بود.

این اقدام، باعث عصبانیت سرمربی پرتغالی و فوران خشم او شد. به نحوی که او به دنبال فیلمبردار مذکور بود که با پا درمیانی اطرافیان، مانع از ایجاد درگیری و افزایش تنش میان طرفین شدند.

پس از آن، بیژن طاهری نیز راهی اتاقی شد که فیلمبردار جنجالی در آنجا حضور داشت و اینگونه به نظر می‌رسید که وی قصد دارد چنانچه فیلم جنجالی از درگیری احتمالی ساپینتو ضبط شده را پاک کند که البته از تصاویر ویدیویی منتشر شده، اینگونه به نظر می‌رسد که سرپرست آبی‌ها موفق به انجام این کار نشده است.

به هر شکل جنجال جدید سرمربی استقلال در شرایطی به وجود آمد که باید گفت شیطنت فیلمبردار صدا و سیما و عدم توجه به درخواست ساپینتو، به مانند آتشی در انبار باروت بوده است.

لازم به ذکر است که سرمربی استقلال در ادامه و در محل میکسدزون استادیوم آزادی، با آرامش کامل پاسخگوی سوالات خبرنگاران و به اعلام نشدن پنالتی به سود تیمش معترض بود.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین