کد خبر: ۸۰۲۵۳۲
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۱

جواد نکونام مربی تیم ملی شد

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد که جواد نکونام هفته آینده به تیم ملی اضافه می‌شود. جواد نکونام مربی تیم ملی شد
جواد نکونام مربی تیم ملی شد
آفتاب‌‌نیوز :

با اعلام مهدی تاج جواد نکونام جمعه هفته آینده و بعد از مسابقات هفته یازدهم به عنوان دستیار به جمع کادر فنی تیم ملی اضافه می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن اعلام این خبر گفت در جلسه‌ای که امروز با کارلوس کی‌روش برگزار کرده به این نتیجه رسیده است و نکونام به احتمال ۹۰ درصد در جام جهانی کنار تیم ملی خواهد بود.

فرمول حضور جواد نکونام در تیم ملی طبق اعلام مهدی تاج حضور در کادر فنی بعد از اتمام هفته یازدهم لیگ برتر و برای جام جهانی است. کارلوس کی‌روش نیز موافقت خود با حضور اینگونه نکونام در تیم ملی را اعلام کرد.

البته نکته مهمی که رئیس فدراسیون در مورد آن صحبت کرد، مذاکره با مدیران باشگاه فولاد در این مورد است که گویا تا به حال انجام نشده. باید دید آیا مدیرعامل فولاد با حضور موقت سرمربی این تیم در کادر فنی ایران و کنار کی‌روش موافقت می‌کند یا خیر.

در صورت موافقت فولاد با فعالیت نکونام در تیم ملی، پس از اتمام جام جهانی بار دیگر او به تیم باشگاهی‌اش بازمی‌گردد و سپس برای فیفا دی ماه فروردین بار دیگر در تیم ملی فعالیت می‌کند. طبق اعلام تاج در صورت موافقت فولاد این وضعیت تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که قرارداد نکونام با فولاد به پایان برسد و تکلیف نهایی او برای تیم ملی مشخص شود.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین