کد خبر: ۸۰۲۷۳۵
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹

نماینده کرمان: اروپایی‌ها گستاخی کردند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اروپایی ها گستاخانه وارد عرصه میدانی جمهوری اسلامی شدند و ملت ایران نیز قطعا جواب آنها را خواهند داد و بدانند که دولت و مجلس جواب این دخالت ها را خواهند داد و این جریان اغتشاشات جمع خواهد شد ضمن آنکه باید به این نکته نیز اذعان داشت که همه این مشکلات بر دوش جریان خارجی نیست.
نماینده کرمان: اروپایی‌ها گستاخی کردند
آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا پوابراهیمی عصر امروز ۳۰ مهرماه در آئین آغاز عملیات احداث شهرک زنجیره فوتوولتاییک انرژی های تجدیدپذیر ایران گروه نوران انرژی با مشارکت بانک ملی ایران با حضور وزیر اقتصاد گفت: این مجموعه حدود ۸۰ درصد نیروهای خود را از جمع متخصصین این حوزه و مابقی آن نیروهای عادی خواهند بود.

به گفته نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، استان کرمان در آینده نزدیک به قطب انرژی های خورشیدی در منطقه تبدیل خواهد شد.

به اعتقاد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، استاندار کرمان تقدیر ویژه ای از مدیرعامل بانک ملی به دلیل نگاه علمی و تخصصی ایشان به انرژی های تجدیدپذیر داشته باشد.

او بر لزوم همکاری لازم برای راه اندازی این مجموعه تاکید کرد و در ادامه افزود: اگر غربی‌ها، آمریکایی ها و دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی تصور می کنند با اظهار نظراتشان باعث کاهش انگیزه ما نسبت به خدمت به مردم می شود، بدانند که سخت در اشتباه بوده و برعکس انگیزه ما ۱۰۰ برابر می شود.

پورابراهیمی اظهار کرد: اروپایی ها گستاخانه وارد عرصه میدانی جمهوری اسلامی شدند و ملت ایران نیز قطعا جواب آنها را خواهند داد و بدانند که دولت و مجلس جواب این دخالت ها را خواهند داد و این جریان اغتشاشات جمع خواهد شد ضمن آنکه باید به این نکته نیز اذعان داشت که همه این مشکلات بر دوش جریان خارجی نیست.

او با تبیین پروژه های که در استان کرمان در دست اجرا هستند، عنوان کرد: تحریم جلوی تلاش ها و اقتصاد و توسعه اقتصادی ما را نخواهد گرفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین