کد خبر: ۸۰۳۱۸۳
تاریخ انتشار : ۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵
اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال برای برون رفت از بحرانی که پیشِ روی این باشگاه است، روز گذشته تشکیل جلسه دادند.
آفتاب‌‌نیوز :

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در یکی دو روز اخیر اعلام کرده است مهمترین بدهی این باشگاه مربوط به پول رضایت‌نامه انتقال محمد محبی از سانتاکلارای پرتغال است. بخشی از این پول که مبلغ ۳۰۰ هزار دلار است باید در چند روز آینده پرداخت شود و اگر این اتفاق نیفتد یک هفته پس از آن قرارداد فسخ خواهد شد و علاوه بر اینکه محبی باید به تیم پرتغالی بازگردد، باشگاه استقلال نیز ۶۰۰ هزار دلار جریمه خواهد شد.

در همین راستا هیئت مدیره باشگاه استقلال روز گذشته جلسه اضطراری برگزار کرد که بخش عمده بحث آنها مربوط به مباحث مالی، بسته نماد باشگاه در بورس و بدهی به باشگاه سانتاکلارای پرتغال بود. در این جلسه مقرر شد فتح‌الله‌زاده پیگیر قرارداد با اسپانسر جدید باشد تا حداقل پول انتقال محبی پرداخت شود.

روز گذشته نیز اشاره شد که باشگاه شباب الاهلی امارات نیز خواستار دریافت قسط اول پول رضایت‌نامه انتقال مهدی قایدی به استقلال شده است و در نامه‌ای به باشگاه استقلال تهدید کرده اگر پول پرداخت نشود به فیفا شکایت خواهد کرد. طبق قرارداد، در صورتی که اقدامی از سوی باشگاه استقلال نشود قایدی نیز باید به شباب الاهلی بازگردد و باشگاه هم با جریمه مواجه می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین