کد خبر: ۸۰۷۱۰۹
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
وزیر ورزش و جوانان درباره رفتار سیاسی برخی ورزشکاران گفت: ورزش عاری از سیاست است و منشور المپیک هم بر این موضوع اذعان دارد؛ ما قهرمانان خود را دوست داریم اما شاید اطلاعات اشتباهی به آنها می‌رسد که بعضی رفتارها را انجام می‌دهند.
آفتاب‌‌نیوز :

«سیدحمید سجادی» در حاشیه جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت در جمع خبرنگاران درباره استقبال نکردن از خرید بلیط جام جهانی توضیح داد: این موضوع را باید بررسی کنیم.

وزیر ورزش و جوانان درباره بعضی رفتارهای سیاسی ورزشکاران گفت: به هیچ وجه رفتار خوبی نیست و ورزش عاری از سیاست بوده و منشور المپیک هم اذعان دارد و ما نیز کشوری ارزشی هستیم و پرچم کشورمان و قهرمانان خود را کنار ورزش کشور دوست داریم. شاید اطلاعات اشتباهی به آنها می‌رسد و به همین علت بعضی رفتارها را می‌بینیم که اصلاً پسندیده نیست.

وزیر ورزش ادامه داد: یکی از ورزشکاران خانم در رشته اسکیت در خارج از کشور حاضر و گفته شده که عضو تیم ملی است؛ کار وی را تایید نمی‌کنیم، اما او هم به عنوان ملی پوش شرکت نکرده بود. تیم ملی بانوان در رشته های مختلف حجاب مصوب دارد.

سجادی درباره اعتراض برخی افراد در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی به خانم شهره موسوی توضیح داد که من در صحنه نبودم و وقتی رسیدم به من گفتند حدود ۵۰ نفر در اعتراض به حضور مجدد وی در فدراسیون فوتبال، تجمع کرده‌اند و در همین حد می‌دانم.

وی این را گفت که فدراسیون اساسنامه دارد و طبق آن عمل می شود اگر واجد شرایط باشد، می ماند اگر واجد شرایط نباشد، نمی ماند به عنوان مثال اگر یک نفر چهارجلسه متوالی در جلسه هیات رئیسه غیبت کند، حذف می شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین