کد خبر: ۸۱۰۱۱۵
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳
آیت الله نوری همدانی در دیدار رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: امروز باید نسبت به اوضاع زمان و نقشه های دشمنان و بدخواهان نظام بیدار و هوشیار بود چرا که دشمنان ما هرگز خیر و صالح ما را نمی خواهند.
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار با سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور؛ بسیج را یکی از سرمایه های عظیم مردمی ایران اسلامی دانست که سبب عزت و اقتدار نظام مقدس اسلامی گردیده است.

این مرجع تقلید شیعیان خداباوری و ایمان را مهمترین امتیاز نیروهای بسیج عنوان نمود و خاطرنشان کرد: اولین و مهم ترین سرمایه نیروهای مخلص بسیج ایمان به خداوند و پیروی از مکتب انسان ساز اسلام و فرهنگ اهل بیت (علیهم السلام) است.

وی یکی از موارد مهم در عزت‌آفرینی و ایجاد اقتدار برای نظام و ملت ایران را پرهیز از اختلاف و ایجاد همدلی و وحدت حول محور ولی فقیه در بین تمامی مردم و نیروهای دلسوز نظام توصیف نموده و اظهار داشت: امروز باید نسبت به اوضاع زمان و نقشه های دشمنان و بدخواهان نظام بیدار و هوشیار بود چرا که دشمنان ما هرگز خیر و صالح ما را نمی خواهند. آنها با ایجاد تفرقه سعی در ضربه زدن به ما را دارند بنابراین باید بیشتر از هر روزی اتحاد و وحدت خود را حول محور ولی فقیه حفظ کنیم و در مقابل آنان بایستیم.

آیت الله نوری همدانی با تقدیر و تجلیل از خدمات گسترده بسیج در کشور یادآور شد: نیروهای با اخلاص بسیج کارهای مهم و تاثیرگذاری برای رفع مشکلات در کشور انجام داده اند. نیروهای کارآمد بسیج در اردوهای جهادی در هنگام سرما و گرما، در سیل و زلزله در کنار مردم و پیشاپیش همه گروه ها به خدمات می پردازند. از این رو باید این گونه خدمات و اقدامات بسیج مورد حمایت و تقویت قرار گیرد.

مرجع تقلید شیعیان، مردمی بودن را یکی از امتیازات بسیج دانسته و افزود: در نظام مقدس اسلامی ایران اصل و اساس مردم هستند و مهم ترین سرمایه نظام همین مردم هستند، باید شاهد حضور پر رنگ نیروهای دلسوز نظام برای خدمت رسانی به مردم در تمام عرصه های علمی، فرهنگی، رفاهی، اقتصادی و اشتغال زایی باشیم.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به وضعیت معیشتی و اقتصادی موجود در کشور گفت: متاسفانه وضعیت معیشت مردم رضایت بخش نیست، لذا باید یکی از اقدامات مسئولان امر توجه به سازندگی و توسعه کشور و ایجاد اشتغال و مبارزه با سختی معیشت و گرانی باشد. مسئولین و دست اندرکاران باید تمام تلاش و همت شان را در جهت خدمت و رفع مشکلات مردم به کار بگیرند و به این موضوع عنایت ویژه ای داشته باشند. مردم در شرایط کنونی نیاز به کمک و رسیدگی دارند و باید خدمت رسانی به مردم سرعت پیدا کند و خدمت به مردم و رضایتمندی آنها باید سرلوحه کارهای شما باشد.

منبع: شفقنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین