کد خبر: ۸۱۲۴۲۳
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
رئیس کل دادگستری استان فارس از معاینه لیلا حسین‌زاده زندانی زندان عادل آباد شیراز توسط ۲ پزشک عمومی و متخصص در ۲ روز اخیر خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی در گفت‌وگو با میزان، با بیان اینکه همه مددجویان زندان‌ها طبق مقررات و برنامه زمان بندی مورد معاینه دوره‌ای قرار می‌گیرند، گفت: این مددجو نیز با توجه به اظهارات اولیه خود در بدو ورود به زندان مبنی بر داشتن بیماری و مصرف دارو، به صورت ویژه تحت نظر پزشک داخلی زندان بوده و همه داروهای وی تهیه و تحویل شده است.

طی روزهای اخیر برخی رسانه ها به نقل از خانواده لیلا حسین‌زاده از وضعیت بد سلامت بینایی و چشم حسین‌زاده خبر داده بودند که موضوع بلافاصله از سوی دستگاه قضایی استان مورد بررسی قرار گرفته و پس از دریافت گزارش معاینات دوره‌ای این مددجو توسط مقام قضایی که حکایت از سلامت عمومی وی داشت، اما باز هم با دستور این مرجع مجوز اعزام حسین‌زاده برای معاینه چشم پزشکی صادر شده است

در همین رابطه رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: متأسفانه این مددجو علی‌رغم صدور مجوز قضایی جهت اعزام به چشم پزشکی از همکاری سرباز زده است.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه روز گذشته پزشک متخصص داخلی جهت معاینه وی به زندان اعزام شد، گفت: در اظهار نظر پزشک اعزامی صراحتاً عنوان شده است که «وی در حال حاضر مشکل حاد گوارشی ندارد».

حجت الاسلام و المسلمین موسوی تصریح کرد: در نظریه این پزشک بر انجام آزمایشات تخصصی و همچنین ویزیت نامبرده توسط چشم پزشک تأکید شده است که در صورت همکاری مددجو زمینه انجام این موارد بلافاصله فراهم خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان فارس در پایان تاکید کرد وضعیت عمومی این زندانی خوب بوده و مشکل حادی وجود ندارد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین