کد خبر: ۸۱۲۵۴۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۰
چرا کریمی قدوسی در اتهام زنی و دروغ پراکنی آزاد است؟
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس مدعی شد: مرحوم فیروزآبادی در سال ۸۸ در کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت خاتمی در فتنه ۸۸ با فرمانده ناتو دیدار داشت و از آن‌ها خواستند کار ما در داخل که جلو رفت شما وارد شوید.
آفتاب‌‌نیوز :

جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی که پیش از این ادعاهای کذبی مطرح کرده بود، در سخنانی مدعی شد: ما پیروزی‌های بسیار بزرگی در این آشوب‌ها بدست آوردیم، مهمترین تبیین درباره این اغتشاشات را رهبری در دانشگاه افسری ارائه کردند و فرمودند این اتفاق خلق الساعه نبود.‌ از حداقل شش هفت سال قبل ۴۹کشور برای براندازی جمهوری اسلامی ایران توافق کردند، ولی دو کشور ترکیه و امارات از دو سال قبل از این ائتلاف کناره گیری کردند.

رسا نوشت: کریمی قدوسی اظهار کرد: ۴۷ سرویس جاسوس از کشور‌های امریکا، انگلیس، فرانسه، اسرائیل، آل سعود، اسپانیا، مصر، اردن و… در این کار ستاد تشکیل داده و این جنگ ترکیبی را طراحی کردند. در زمان روحانی زیرساخت‌های براندازی آماده شد و قرار بود همان زمان عملیاتی شود که به علت کرونا برنامه هایشان بهم ریخت. پنجاه درصد توان دشمن در فضای مجازی سازماندهی شده بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از گسل‌های جامعه ما حجاب است. دشمن این گسل را انتخاب کرد. یکی دیگر از گسل‌ها احزاب بود اکثر سران فتنه ۸۸ نیز به نفع این اغتشاش هم موضع گیری کردند. گسل‌های قومی و مذهبی از دیگر موارد مورد استفاده این جنگ ترکیبی بود. در جنگ ترکیبی به سمت دلار رفتند در حالیکه مسئولین می‌گفتند ما به اندازه کافی دلار به ابزار تزریق کرده ایم. در طی شصت روز آمار حضور اغشتشاگران در خیابان ۵۰۰ هزار نفر بوده است. البته اگر یک نفر ده بار هم آمده ده بار در آمار وارد شده. اوج این حضور در یک روز ۴۵ هزار نفر بود. گفتند نماد‌های حاکمیتی باید سقوط کند. یکی از نماد‌ها مشهد است. قرار بود برای یکی از سران قوا در مشهد حادثه هفت تیر ۶۰ تکرار شود. آخرین مرحله هم ورود پنتاگون بود. در سال ۸۸ هم نقشه همین بود. مرحوم فیروز آبادی در سال ۸۸ در کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت خاتمی در فتنه ۸۸ با فرمانده ناتو دیدار داشت و از آن‌ها خواستند کار ما در داخل که جلو رفت شما وارد شوید.جنگ شناختی یکی دیگر از ابعاد این جنگ ترکیبی بود. این‌ها مدت‌ها القاء می‌کردند در این ۴۰ سال کاری صورت نگرفته است.

کریمی قدوسی بیان کرد: اکثر دستگیرشدگان یک یا دو شب نگهداری شدند بعد با تعهد والدین آزاد شدند. اما از میان بازداشتی‌های هدفمند که ادامه هم دارد ۱۸٪ آن‌ها آموزش دیده اند. تمام این ارتباطات بدست آمده که به عنوان مستندات بیانیه دو دستگاه اطلاعاتی در آینده منتشر می‌شود. ۷۰ درصد دستگیر شدگان دیپلم و زیر دیپلم بوده اند. ۶۷ درصد اهل شرب خمر بوده اند. از این شاربان خمر ۴۷ درصد دائم الخمر بودند. اکثر این‌ها معتاد به مواد مخدر گل بودند. درصدی از زنان بازداشت شده اهل فحشا بودند. همانکس که خودکشی کرد یکی از همین افراد بود. ۸۰ درصد این‌ها خارج از کشور را بهشت می‌دانند.خانم مولا وردی معاون روحانی طرحی داشت و می‌خواست فاحشه‌ها را بیمه کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دولت عراق نزدیکترین دولت‌ها به ایران است. ما سه خواسته ازدولت عراق داشتیم اول اخراج کل کومله و دمکرات از کردستان عراق دوم تحویل کسانی که در ترور‌ها دست داشتند سوم استقرار دولت عراق در مرزها. عراق آن‌ها را پذیرفت.یکی از مسئولان کومله با دو بچه اش به محل جلسه آمده بود لذا آن مقر را نزدیم. مسئولین نظامی می‌گفتند ما نوک خودکار را روی نقشه می‌گذاشتیم و همان هدف را روی زمین می‌زدیم.با باز شدن مسیر بوکمال، راه زمینی ما تا سوریه و حزب الله و دریای مدیترانه باز شد. تحولات منطقه بعد از این آشوب‌ها شدت می‌گیرد؛ و همه چیز را آماده کرده و پای کار برده ایم. دستگاه اطلاعاتی ما از این طرح مطلع شد و در سند امنیتی ۴۰۱ برای مقابله با این طرح آماده شدیم و به ۵۰ درصد از استعداد و توان دشمن ضربه زدیم. در آینده در داخل و خارج تحولاتی رخ خواهد داد. دشمن در عناصر رسانه‌ای خود تجدید نظر می‌کند. ما هنوز کار‌های بین المللی خود را شروع نکرده ایم. ما دستمان برای هزینه دادن امریکا، انگلیس و فرانسه خیلی باز است. هر گره‌ای که دولت‌های قبل زدند این دولت یکی بعد از دیگری در حال باز کردن آن است.عده‌ای در زمان روحانی بدون گزینش در آموزش و پرورش نفوذ داده شدند. معلم‌هایی که دانش آموزان را تحریک کردند همه شناسائی شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: مظلومیت بسیج در این آشوب این بود که دست خالی به میدان رفت.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۷
0
14
چراحرفهای این ...خیال پردازراتیترمیزنیداین بارها... و دروغ گفته
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین