کد خبر: ۸۱۶۳۸۶
تاریخ انتشار : ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲

دستگیری مامور قلابی در قزوین

این پرونده در مرحله مقدماتی است و تحقیقات در خصوص سایر اقدامات متقلبانه این فرد ادامه داد و پس از تکمیل پرونده با صدور کیفرخواست به منظور برخورد بازدارنده به دادگاه ارسال می‌شود.
دستگیری مامور قلابی در قزوین
آفتاب‌‌نیوز :

دادستان عمومی و انقلاب قزوین از دستگیری مامور قلابی که از شهروندان اخاذی می‌کرد، خبر داد.

 حسین رجبی، دادستان قزوین در تشریح این خبر اظهارکرد: حسب گزارشات واصله فردی با جعل عنوان خود را مامور یکی از نهاد‌های امنیتی معرفی کرده و با این شیوه اقدام به اخاذی از شهروندان کرده که در این خصوص پرونده قضایی در یکی از شعب دادسرای قزوین تشکیل و دستورات لازم برای شناسایی و دستگیری فرد متهم صادر شد. متهم موصوف با ارتباط‌گیری با خانواده زندانیان مبالغ مختلفی را برای آزادی متهمین در زندان و تعیین وقت ملاقات برای آن‌ها دریافت کرده است. با صدور دستورات قضایی لازم این مامور قلابی شناسایی و دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.این مقام

قضایی استان ادامه داد: این پرونده در مرحله مقدماتی است و تحقیقات در خصوص سایر اقدامات متقلبانه این فرد ادامه داد و پس از تکمیل پرونده با صدور کیفرخواست به منظور برخورد بازدارنده به دادگاه ارسال می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین در پایان خاطرنشان کرد: به شهروندان توصیه می‌کنیم که مراقب اینگونه افراد و شیوه‌های متقلبانه مرتبط با دستگاه قضایی از جمله کارچاق کنی و دریافت پیامک‌های ابلاغیه با شماره‌های شخصی باشند و برای پیگیری‌های قضایی خود به مراجع و مسئولان قضایی مربوطه مراجعه کنند و اینگونه اقدامات را سریعاً به مراجع انتظامی و سامانه۱۵۸۰ (ستاد خبری حفاظت اطلاعات قوه قضاییه) اعلام کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین