کد خبر: ۸۲۱۳۱۱
تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷
در پی فراخوان سازمان‌های شهرک نشین افراطی برای سازماندهی راهپیمایی پرچم‌های اسرائیل در منطقه باب العامود در قدس، پلیس اسرائیل این منطقه را بست و آن را از وجود فلسطینی‌ها خالی کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

شمار زیادی از نیروهای رژیم صهیونیستی مانع از تردد در این منطقه شده و آن را از وجود فلسطینی‌ها تخلیه کردند. صدها فلسطینی هم با وجود بسته شدن باب العامود، تلاش کردند خود را به نزدیکترین نقطه از این منطقه برسانند.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، این اقدام در پی فراخوان سازمان‌های شهرک نشین تندرو برای سازمان‌دهی راهپیمایی پرچم‌های اسرائیل در باب العامود صورت می‌گیرد.

شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی اعلام کرد، ایتامار بن گویر، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم خواست اجازه راهپیمایی پرچم‌ها را صادر کند؛ اما وی مخالفت کرد.

نتانیاهو در یک جلسه امنیتی که عصر پنج‌شنبه برگزار شد و مقامات ارشد امنیتی در آن شرکت داشتند، به بن گویر گفت که اسرائیل در لبه یک بشکه انفجاری قرار دارد.

این شبکه اعلام کرد که رونِن بار، رئیس سرویس امنیت داخلی اسرائیل، شاباک بر لزوم جلوگیری از راهپیمایی شهرک نشینان افراطی در باب العامود تاکید کرد و گفت، ممکن است تنش در منطقه را افزایش دهد.

در پی کشته شدن یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای صهیونیستی در اردوگاه شفعاط در قدس، از دو روز پیش این شهر و اطراف آن صحنه تنش و درگیری فلسطینی‌ها و نیروهای رژیم صهیونیستی است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین